Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
msn... - Faqe 11 I_vote_lcap17%msn... - Faqe 11 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
msn... - Faqe 11 I_vote_lcap29%msn... - Faqe 11 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
msn... - Faqe 11 I_vote_lcap31%msn... - Faqe 11 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
msn... - Faqe 11 I_vote_lcap23%msn... - Faqe 11 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
hot_spicy
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Darkangel
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
angel boy
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child In Time
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Blue Paradise
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
rapper_girl
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Mars
msn... - Faqe 11 I_vote_lcapmsn... - Faqe 11 I_voting_barmsn... - Faqe 11 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 msn...

Shko poshtė 
+6
angel boy
love_albania
H_boy354
Lacuna_Coil
Child In Time
Child Of Darkness
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Fri Aug 28, 2009 9:40 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
o arl.ergys ka 2 muaj qe mthot dhe 2 jav ken klaudio,pas dyjavesh prap kshu mthot Razz Razz Razz

ska faj, si iket nga shqipria, nga conversi Razz

ua sa jam knaq sot,parajse,paqe Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:19 am

ua sa te zymte sonte njerzit Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:44 am

fola me iriden sot ntel dhe i thash:prit ta gjej une ku po iken,ne convers: poooo tha ajo,po ca flet me atje esht qj,hhauahuahaa sa me shpirt e ka then Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... - Faqe 11 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 11 Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:48 am

hahaha po ti ke fillu me fol perdit me iriden..edhe dje ndark..eee mos e moho isha prezente Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

msn... - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 11 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 11 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: