Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
msn... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
msn... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
msn... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
msn... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
msn... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
msn... I_vote_lcap17%msn... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
msn... I_vote_lcap29%msn... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
msn... I_vote_lcap31%msn... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
msn... I_vote_lcap23%msn... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
hot_spicy
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Darkangel
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
angel boy
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Child In Time
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Blue Paradise
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
rapper_girl
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Mars
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 msn...

Shko poshtė 
+6
angel boy
love_albania
H_boy354
Lacuna_Coil
Child In Time
Child Of Darkness
10 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:19 pm

hahaahahhha...jo jo,vazhdoni,ju jap leje una Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:19 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ca beni ju njerez?

hic mi gru u acarova,svjen njeri me mu te ps Mad
e shof qe do perfundoj te pd me dajen Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:20 pm

H_boy354 shkruajti:
po nga el ne tr duhet te pakten 1 ore.....

i ore e gjys Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:22 pm

Child In Time shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
ca beni ju njerez?

hic mi gru u acarova,svjen njeri me mu te ps Mad
e shof qe do perfundoj te pd me dajen Neutral


ca thuuu?me mir mos dil fare,sesa tikesh te ai... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
asnje nga motrat ose shoqet svjen kshuuu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:41 pm

frenkl do trraf me ate posterin e pd Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:44 pm

jo o frenk,motrat vijn,po sdun tna lejn vetem kto tshpis se kishte ndodh 1 incident sot te perkrahsit e ps..vetem po shkova me dajen..ai esh me pd Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:38 pm

fabjol ktu shpejt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:39 pm

ato te dyja pra...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:40 pm

haahahahahahahaaha po tkam thaaaaaaaaaaan

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:41 pm

loooooooooool....... po un si kam dhen shkas......... nuk do ulem me vetem ne bang.. aty bashk te dy....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:42 pm

haahahahahaha ske ca tbesh...me mu ke per tu ul do sdo.........hajde per hajer kjuo puna gocave Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitormsn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:42 pm

Jo dallavere,,,beni naj mhb publikishte ;p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:42 pm

gjynaf ky i shkreti... e ngacmoj goca gjithmon... i man men ato te dyjka ate di kur po coje taven..??? :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:43 pm

lena mos mi kujto.... po ato ishin dhe te vogla...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:44 pm

te vogla te vogla po lafin e than te madh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:45 pm

S.A.M shkruajti:
Jo dallavere,,,beni naj mhb publikishte ;p


po me ta them une:jan dy goca te mdhaja te kursi patentes ''yll bote'' qe dun te kapin kte shokun tim Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitormsn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:47 pm

ti mduket se ke marr naj overdoz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Jo dallavere,,,beni naj mhb publikishte ;p


po me ta them une:jan dy goca te mdhaja te kursi patentes ''yll bote'' qe dun te kapin kte shokun tim Laughing Laughing

po ku i shkoj te gjitha kti???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Jo dallavere,,,beni naj mhb publikishte ;p


po me ta them une:jan dy goca te mdhaja te kursi patentes ''yll bote'' qe dun te kapin kte shokun tim Laughing Laughing


looool ca rthu mi!!?? Shocked do me kapi gocat mu???

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitormsn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:51 pm

Pse do qe ti kapesh ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:54 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Jo dallavere,,,beni naj mhb publikishte ;p


po me ta them une:jan dy goca te mdhaja te kursi patentes ''yll bote'' qe dun te kapin kte shokun tim Laughing Laughing


looool ca rthu mi!!?? Shocked do me kapi gocat mu???


pse e mohon se kuptoj...s'esht per turp ktu Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:55 pm

tjet per ti kap kap vet un po ato jan te vrame nga jeta

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:56 pm

H_boy354 shkruajti:
tjet per ti kap kap vet un po ato jan te vrame nga jeta

rri nashi se do behen dhe me patent,sdo je me te vrame Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:57 pm

po ,patent do kem vet un dhe do ta shikosh pastaj... Cool

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Tue Jun 30, 2009 7:58 pm

pse dhe ti cun me patent do behesh????? Laughing Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 11Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: