Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap17%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap29%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap31%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap23%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
hot_spicy
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Darkangel
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
angel boy
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Child In Time
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Blue Paradise
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
rapper_girl
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Mars
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcapA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_voting_barA besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?

Shko poshtė 
2 posters

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?
Po, shume elemente jane te besueshem
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap0%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jo, eshte vetem nje legjende
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_lcap100%A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Empty
MesazhTitulli: A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?   A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 11:36 am

Question Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Empty
MesazhTitulli: Re: A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?   A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:06 pm

kjo mund te komentohej te tema e Beatles~ve.
anyway
mami im thot ka vdekur dhe dje ka then nje argument te papare,do e pys prap dhe do e shkruj Razz .
kurs eune them jo,ska kuptim pas kaq vitesh te dali ky lajm.ncncnc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Empty
MesazhTitulli: Re: A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?   A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:19 pm

zemer eshte sondazh....e pashe ne nje faqe tj dhe mendova ta postoj ktu
nejse une them qe jo dhe per ate kam votu
se di pse kam kte mendim dhe te ai sondazhi jo ishte shumica Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Empty
MesazhTitulli: Re: A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?   A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 1:21 pm

OK OK
MENDOJ SE PJO POR KAM VOTU JO Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Empty
MesazhTitulli: Re: A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?   A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A besoni qe Paul McCartney ka vdekur ne 1966?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: