Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcap17%Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcap29%Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcap31%Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcap23%Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
hot_spicy
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Darkangel
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
angel boy
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Child In Time
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
rapper_girl
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Mars
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_lcapTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_voting_barTė ecim vetė apo tė na terheqin? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Tė ecim vetė apo tė na terheqin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 4:48 pm

‘’Nėse do tė pranojmė se gjendemi nė rrjedhėn e Zhvillimit, duhet tė marrim parasysh se tė gjitha rrethanat nė tė cilat ndodhemi janė tė drejta pėr ne’’

Njė gjė ėshtė tė lejojme tė na terheqin dhe tjetėr gjė ėshtė tė ecim me mjetet tona: kjo e fundit , sipas fjalėve tė frazės sė mėsipėrme, do tė thotė tė pranojmė se ndodhemi nė rrymėn e zhvillimit. Do tė thotė tė pėrceptojmė se jeta nuk mund tė jetė njė total rrethanash tė padobishme qė pėrsėriten vazhdimisht, shumica e tė cilave na sjell mė tepėr dhimbje se sa kėnaqėsi. Pėrkundrazi, cdo ngjarje, sado qė e vogėl tė jetė, merr njė rėndėsi tė vecantė dhe na transmeton njė mėsim tė drejtė: atė qė kemi nevojė, nė kėtė moment tė ekzistencės sonė.

per mendimin tim te te hecim vet,pooooor te kemi nje shtys.

Cfarė dua tė bėj nė jetėn time? esht nje pytje qe te gjith ja bejn vetes

Cdonjeri duhet tė mund ti pėrgjigjet vetes sė tij se cfarė kėrkon nė jetėn e tij. Ėshtė e pamundur tė pėrparojmė nėse nuk dimė se ku duam tė arrijmė. Cfarė dua tė bėj nė jetėn timė? Kjo ėshtė njė pyetje e rėndėsishme. Dhe nėse nuk kemi njė ide relativisht tė qartė, atėhere cfarė fitoresh duam tė arrijmė?

un jam per te paren

diskutoni mbi kte tem.mos e merrni me shaka.edhe pse jemi te rinj jemi ne ata qe do e ndertojm te ardhmen tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 5:52 pm

Cfarė dua tė bėj nė jetėn time? esht nje pytje qe te gjith ja bejn vetes

eh dhe une jam shume ne dileme per kte ceshtje
vjen nje moshe kur njeriu duhet te mendje seriozisht per veten e tij dhe te filloje te krijoje rrethana per realizim endrrash nese ka te tilla
ky moment eshte teper final sepse ai ve kufirin mes jeteses "qyl" le te themi dhe asaj vejake kur cdo gje eshte ne saje te meritave te tua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 5:55 pm

jam ne nje mendje me antaren siper Razz jo jo ekam me verte esht shum e drejt kjo qe ka them melu.
vjen nje moment ne jet kur nuk te ngelet gje tjeter per te ber vecse te ndjekesh rrugen e njejt
kjo do te thote qe te vazhdojme te rritemi te enderrojme te mesojme te jetojme dhe te vdesim ne fund.por te gjitha kto qe thash me par duhet ti jetojm vet,duhet te hecim qe ti parakalojm,jo te na terheqin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:04 pm

pikerisht ketu eshte veshtiresia
tek vendosja
sepse nemomentin qe ne shkeputemi nga endrrat ose ato nuk dalin sic duam ose kenaqemi prej tyre
ama vlen te themi qe te pakten u munduam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:06 pm

eehh tani nuk kemi frik te shkojm aty ku e kemi len pergjys,frika ekz gjithmon,por deshira dhe forca te ben qe te ecesh perpara :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:07 pm

udhehequr nga endrrat te cilat vjen nje moment dhe te vijne ne maje te hundes.. Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:36 pm

te ecim vet me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:37 pm

SupergirL shkruajti:
te ecim vet me mireedhe un kshu them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 6:38 pm

mire e keni i ketij mendimi jam dhe un
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 7:35 pm

po sa te jemi me kemb e me dur me mir te ecim vet

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Empty
MesazhTitulli: Re: Tė ecim vetė apo tė na terheqin?   Tė ecim vetė apo tė na terheqin? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tė ecim vetė apo tė na terheqin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Kėrce tek: