Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Madonna Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Madonna Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Madonna Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Madonna Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Madonna Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Madonna Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Madonna Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Madonna Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Madonna Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Madonna I_vote_lcap17%Madonna I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Madonna I_vote_lcap29%Madonna I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Madonna I_vote_lcap31%Madonna I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Madonna I_vote_lcap23%Madonna I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
hot_spicy
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Darkangel
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
angel boy
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Child In Time
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Blue Paradise
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
rapper_girl
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Mars
Madonna I_vote_lcapMadonna I_voting_barMadonna I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Madonna

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Madonna Empty
MesazhTitulli: Madonna   Madonna Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 10:51 pm

Kengetarja 50 vjecare,esht edhe producente filmash,kercimtare,kitarriste etj
Ne fillimet e saj luante me grupe te vogla dhe jo te njohura te popit derisa publkoi albumin e pare te titulluar sipas emrit te vet qe ishte 1 boom i vertet.
Nje nga femrat me te suksesshme nder vite..e shnderruar tashme ne ikonen e popit.

Mora shkas per hapjen e temes meqe tani ajo esht duke performuar live ne stadiumin Friuli in Udine (ku eshte edhe daja im)

i kam pas degjuar qe femije kenget e saj

albumi im i preferuar eshte MUSIC,e kam ngju me qindra here ate album

ca mendoni ju per te?

ca shpirti qe esht.. :p
Madonna Madonna-picture-1

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:07 pm

vdes per kengen e saj GIVE IT TO ME
E DEGJOJ MILIONA HERE :D
SA PER MADONEN E KAM PAS PELQY GJTHM QE E VOGEL
MBAJ MEND KENGEN MUSIC E PAPAME FARE....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 2:22 am

Madonna si gjithmone me mira cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 3:44 pm

e kam ne sfond kengen e saj give it to me.....
te mendosh qe eshte 50 vjec dhe e qan akoma kengen jo si kto tonat
me u ba ciljeta 50 vjec as per fshesaxhie sbon mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 7:44 pm

madona i cop ku*ve o
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 9:25 pm

mretnesha popit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 3:37 pm

She has the hottest bum ever Razz Haha ca trupi q ka me wee,,,sa x kenget un si km ngju shm po km ngju tfundit me JT 4 minutes a si e ka,,si pa kuptim mduket po ajo veshja me conversa esh qr :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Madonna Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna   Madonna Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Madonna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: