Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcap17%Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcap29%Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcap31%Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcap23%Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
hot_spicy
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Darkangel
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
angel boy
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Child In Time
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
rapper_girl
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Mars
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_lcapNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_voting_barNjė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!

Shko poshtė 
+11
Nightmare
odise
0014 Sex De Fer
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Soldier Of Fortune
dj jero
SupergirL
rapper_girl
Child In Time
15 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:18 am

Njė grua e re, ka pėsuar gjendje shoku nė maternitetin kryesor tė Tiranės, pasi ka mėsuar se fėmija qė ajo pas pak javėsh pret tė sjellė nė jetė, do tė lindė pa kokė.


Lajmin tronditės, gruaja 22-vjeēare nga fshati Shijon i komunės Bradashesh pranė ish-Kombinatit Metalurgjik nė Elbasan, e ka mėsuar mesditėn e djeshme (e Mėrkurė), nė orėn 13.30, nė Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė”, konfirmuan sot pėr agjencinė e lajmeve NOA, burime mjekėsore nga ky institucion shtetėror i shėndetit tė gruas dhe fėmijės.

Burimet e mėsipėrme, sqaruan se gruaja e re, kishte ardhur e shoqėruar nga familjarė tė saj, pėr tė kryer njė Eko nė kėtė maternitet.

Sipas mjekėve dhe mamive, gruaja e re qė pret tė bėhet nėnė e njė fėmije me problem fatal, vinte tė bėnte Eko pėr herė tė parė, pas shtatė muajsh qė fėmija ishte ngjizur nė mitrėn e saj.

Kryerja e Ekos ka evidentuar faktin se fėmija merrte frymė normalisht nė barkun e nėnės, zemra funksionon nė mėnyrė optimale, kurse i mungon plotėsisht koka.


Pjesėtarėt e ekipit tė pėrkujdesjes ndaj nėnės dhe fėmijės, kanė shprehur habi tė thellė, kur janė pėrballur me kėtė fakt, dhe pohuan se e kanė pasur shumė tė vėshtirė qė t’ia tregojnė gruas sė re, e cila pritet tė sjellė nė jetė fėmijėn e parė, me njė handikap tė tillė.

Bluzat e bardha kanė mėsuar se e reja shtatzėnė vinte pėr herė tė parė tė kryente njė konsultė dhe njė Eko.

Sipas mjekėve, nėse shtatzėna, do tė ishte paraqitur pėr tė bėrė njė kontroll mjekėsor nė maternitet si dhe njė Eko, mė sė shumti deri nė muajin e tretė, do tė ishte mėsuar qė herėt se fėmija nuk kishte kokė dhe mund tė realizohej njė operacion pėr dėshtimin.

Por, kanė pohuar bluzat e bardha, nė kushtet aktuale, kur barra e shtatzėnės ėshtė nė muajin e shtatė, kur mbeten edhe pak javė nga lindja e pritshme, njė ndėrhyrje ėshtė e pamundur.

Nė kėto kushte, mjekėt dhe mamitė, do tė presin daljen nė jetė tė fėmijės pa kokė, pikėrisht pas pak javėsh, duke u kujdesur edhe pėr shėndetin e gruas sė re.

Bluzat e bardha kanė pohuar se pavarėsisht faktit se bebja do tė lindė me organet e tjera nė funksionim optimal, pėrfshirė zemrėn, ajo nuk mund tė jetojė.


Shtatzėna, jeton nė fshatin Shijon, tė komunės Bradashesh, pranė rrugės nacionale Elbasan-Tiranė.

Nė kėtė zonė, vetėm pak kilometra larg qytetit tė Elbasanit, gjendet ish-Kombinati Metalurgjik, tashmė efektiv vetėm nė njė pjesė tė saj.

Specialistėt e mjedisit, si dhe mjekė onkologė nė Elbasan dhe Tiranė, kanė evidentuar mėse njė herė faktin se ndotja nga Metalurgjiku, i cili momentalisht, nė pjesėn kryesore tė tij menaxhohet nga firma turke e hekurit, “KURUM”, sjell probleme tė shumta pėr njerėzit qė banojnė pėrreth zonės.

Ndėr to, mė tė prekshme janė tumoret qė shkaktojnė nė Elbasan, rreth 300 tė vdekur tė moshave kryesisht 25-40 vjeē ēdo vit, si dhe lindje tė njerėzve dhe kafshėve me deformime gjenetike nė shkallė tė ndryshme. Lindje tė tilla, disa herė janė evidentuar nė Elbasan, por ato haseshin mė shumė te kafshėt dhe shpezėt shtėpiake.

Mjekėt kanė pohuar hapur, se pasojat e ndotjes nga Metalurgjiku nuk janė akute, pra tė menjėhershme, por efektet e saj tek njerėzit shfaqen vite tė tėra mė pas, duke shkaktuar probleme serioze, deri nė marrje jetėsh.affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale silent silent silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 7:30 am

wooooooooooooooow e tmerrshmeeeeeeeee
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid confused confused confused confused confused confused pale pale pale pale No No No No Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 11:21 am

uaaa sa e cuditshme por koka eshte pjesa me e rendesishme e trupit
do ket vdek se ska mundesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 11:49 am

gjera te tilla.only on elbasani..hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:40 pm

kendej nga elbasani cfare nuk degjoj. nje komshiu im vdiq 21 vjec nga kanceri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:43 pm

po dhe vetem se keni metalurgjikun shum afer,kjo esht masaker per njerzit qe jetojn aty
pasojat kan per tu ndjer akoma me te renda me vone

megjithse ajo qe me ben pershtypje mua esht injoranca e robve andej Laughing me sa mend shkon te bej eko vetem muajin e 7 te shtatezanesise..po tkishte ber rregullisht vizita qe me pare do kishte mundesi ta deshtonte femijen (nqs mund te quhet i tille)

si do e mbaj ajo tani 1 femije te tille..qe uroj vertet mos ta ket shum tet gjate jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:52 pm

nete shkretet gjynah po vrasim veten me ate dreq metalurgjie..ca shteti eshte ky qe nuk e mbyll...sikur ca zhvillimi po na sjell ajo neve Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:54 pm

confused
car jam kto me e lan nam.
iken tjetera mujin e 7.jo po te iki diten e lindjes vetem.
nejse.
un them qe te mos lindi fare se nuk shikohet dot nje gje e tille,nje femije pa koke pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:55 pm

hot spicy shkruajti:
nete shkretet gjynah po vrasim veten me ate dreq metalurgjie..ca shteti eshte ky qe nuk e mbyll...sikur ca zhvillimi po na sjell ajo neve Sad Sad Sad
po u mbyll metlurgjia do ngelin shum veta pa pun.
kshuqe nuk e ka fajin shteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 12:56 pm

eshte e pamundur pra te mos linde
ashtu thote me lart
duhej te ikte qe ne muajin e trete qe ta evitonte lindjen dhe te abortonte....nejse..me vjen keq por.....ske ca ben jeta i ka kto Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:01 pm

there with out me shkruajti:
hot spicy shkruajti:
nete shkretet gjynah po vrasim veten me ate dreq metalurgjie..ca shteti eshte ky qe nuk e mbyll...sikur ca zhvillimi po na sjell ajo neve Sad Sad Sad
po u mbyll metlurgjia do ngelin shum veta pa pun.
kshuqe nuk e ka fajin shteti

jo me jo,po kush e ka fajin sipas teje?

shteti e ka qe cke me te, nqs sdo ta mbylli metalurgjikun, mos te lejoj tket qendra banimi brenda 1 rrezeje te caktuar dhe te krijoj kushte banimi ne vende te tjera larg tymit ndotes...po kjo qeveri ku ta ket mendjen me perpara,gjynaf ja qaj hallin tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:02 pm

ime se je ti me ps nuk kam car baj une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:03 pm

mesa mbaj mend une kur u bene zgjedhjet per kryetar bashkie umbyll per ca kohe por ne saje te protestave te bera nga punetoret u rihap...ma mire mos e kishin hap fareee.imagjinoni cdo dite nga disa vdekje ne elb nga semundje vdekjeprurese ose nga tipe te tilla cudirash "natyrore"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:03 pm

ej mos devijo teme,spo flasim per politike ktu, po flasim per hallet e popullit tshkrete,po as vet populli se ka mendjen te hallet e veta si duket, tgjith kush e kush t hedhi me shum fishekzjarre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:08 pm

pervec ksaj mbo habi fakti qe grate shtatezena skan piken e mbeshtetjes atje..mire ajo qe se vej n`dyshim qe ka qen injorante po tpakten tket konsultore a ku di un si jan kto pun..

holy shitt as qe mund ta imagjinoj dot ate femije Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:10 pm

ska ne fshat se atje ku jeton ajo i bie te vije ne qytet te vizitohet se ne qytet jane 100% kushtet por...varet si ika dhe kushtet e familjes.perderisa ka ardhur ne tr pse te mos kujdesesh me pare ne elb.shijon-elb 15 min eshte....anyway poor baby Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:13 pm

nuk esht metalurgjia faktori qe ajo do lindi nje femije me probleme,ajo jeton ne fshat,atje ajri esht i paster,plus qe metalurgjia esht larg shijonit.te ishte ashtu qytetaret e elbasanit do te ishin te gjith te deformuar,nuk esht arsye e forto jo.jan genet qe kan ber ate te linde nje femije te till,ose dhe faktore te tjere ndoshta do ket kryer mardhenjie ne fis si dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:16 pm

ska te beje ajriipaster..po te dalesh ne darke jashte dhe te nuhasesh vjen nje llij ere e shpifur si ere squfuri..qe te helmon.kjo eshte nje fakt i dukshem po sa te tjere vdesin nga semundje te tjera tipike-KANCERI I GJIRIT(QE PO BEN KERDINE)
KANCERI NE MUSHKERI ETJ
ISHALLA SHPETON VETE MIRE THUAJ Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:21 pm

normal qe e ka fajin ajri i ndotur,gjith ato mbetje toksike ku perfundojne
un di dhe 1 rast tjeter n`elbasan, nji femije 2 dit pas lindjes vdiq se i plasen syte, kishte pas tumor ne koke pale
gjithsesi edhe injoranca kulturore ka tboj shum,po tishte vizitu me kohe e kishte deshtu,ishin tgjith rehat..po tani..ue pa koke,mezi pres ta shof at fmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:23 pm

ME SIGURI KANE PER TA DHENE LAJMET NE ETV OSE SKAMPA.... bounce bounce bounce SI DHANE VEZEN E GJELIT DHE DERIIN ME DY KOKE Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 1:23 pm

o njeres jan mutacione gjenetike qe ndodhin rrall.mir ksaj te shkrete qe i ka ren per hise thuj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:03 pm

rrofta metalurgjiku..... Mohim ..... se po na lindin mutante teni... i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:37 pm

elbasan the place when the dreams become true...hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:38 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

ti dj tiesto pse tallesh me fatkeqsite e tjerve:)Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 38
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1Sun Jul 05, 2009 5:49 pm

gjynaf e shkreta.megjithse sduhet tkesh vetem mutacione gjenetike qe tquhesh monster. nja 60 km nga ne ka shum monstra dhe devijime me vullnet tlir nga natyra...ehhh...ca sbahet mer Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Empty
MesazhTitulli: Re: Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!   Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» grua qe femije
» si ju therisnin kur ishit femije
» Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: