Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Denis Golgota Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Denis Golgota Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Denis Golgota Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Denis Golgota Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Denis Golgota Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Denis Golgota Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Denis Golgota Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Denis Golgota Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Denis Golgota Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Denis Golgota I_vote_lcap17%Denis Golgota I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Denis Golgota I_vote_lcap29%Denis Golgota I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Denis Golgota I_vote_lcap31%Denis Golgota I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Denis Golgota I_vote_lcap23%Denis Golgota I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
hot_spicy
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Darkangel
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
angel boy
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Child In Time
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Blue Paradise
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
rapper_girl
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Mars
Denis Golgota I_vote_lcapDenis Golgota I_voting_barDenis Golgota I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Denis Golgota

Shko poshtė 
+5
total overdose1
Une
free spirit
almir_metallica_4ever
baks
9 posters
AutoriMesazh
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 31
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:47 pm

keni degjuar te flitet per kete piktor te famshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:22 pm

esht i papam fare ky mer burr weee qj esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:23 pm

jooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:25 pm

Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 4:35 pm

Hahahha,o sa kam qeshur,ky cuni sapo ka fituar akademine po mesa di ka qene shume i zoti ne lice Smile

Suksese Deniso Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 4:57 pm

vallaj Denisi esht piktor i madh saqe ne atletet e nje shokut ton beri portretet e antarve te PanterA,shume papam....ja dhe fotoja:
Denis Golgota EsQARY583212-02
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 2:18 pm

du un ti bej all staret e mija kshuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 2:42 pm

e njof per pikture esht i papam fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:53 am

qyqa re cuna ckeni me denisin juve????cun i mir ne hall te vet atje ne tr....hahahahaha piktori i ardhshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:54 am

total overdose1 shkruajti:
vallaj Denisi esht piktor i madh saqe ne atletet e nje shokut ton beri portretet e antarve te PanterA,shume papam....ja dhe fotoja:
Denis Golgota EsQARY583212-02
u qyqa sikur ca ka ba ky!!!!!mgjth me pelqeka po ca te baj qe sdi te ve foto kshu se te vija ca portrete te papame dhe jo te nai studenti te akademise po te nje nx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 2:20 am

o denisin e kam shok njish, esht dhe basist i Painkillerave :D
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Denis Golgota Empty
MesazhTitulli: Re: Denis Golgota   Denis Golgota Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Denis Golgota
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: