Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap17%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap29%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap31%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap23%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Darkangel
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
angel boy
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Child In Time
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Mars
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcapKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_voting_barKush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??

Shko poshtė 
+14
Slash
angel boy
rapper_girl
doni
fefe_
hot_spicy
Lacuna_Coil
H_boy354
GoLdEn BoY
SupergirL
Big_Boss
Child Of Darkness
Child In Time
sweet_girl
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??
PD
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap41%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 41% [ 9 ]
PS
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap36%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 36% [ 8 ]
G99
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap5%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
LSI
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap0%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Parti tjeter
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap0%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nuk Do Te Votoj
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap5%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Nuk Me Intereson
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_lcap13%Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? I_vote_rcap
 13% [ 3 ]
Totali i votave : 22
 

AutoriMesazh
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:24 pm

Gjithe robt jane ne ethet e zgjedhjeve me fushata ,reklama ect ect

Po ju people te forumit kush mendoni se do ti fitoje zgjedhjet...?? Razz Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:26 pm

Une mendoj qe do fitoje Edi Rama eshte personi qe i duhet Shqiperise per nje ndryshim sa me te mire Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:29 pm

sweet_girl shkruajti:
Une mendoj qe do fitoje Edi Rama eshte personi qe i duhet Shqiperise per nje ndryshim sa me te mire Embarassed
mos u kuq hic
eshe mendimi jot
un mendimin tim e kam shprehur ne nje forum tjeter RED BRIGADE.
qe eshte : me mire ta fitoj une edhe vendi te jete nen udheheqjen time. Razz Razz
me besoni do jete nje vend me i mire (pak a shume si egjypti i lashte) Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:34 pm

haha..i tem si kjo desha me e hap un Razz
voton time do e jap per P.S dhe uroj vertet t`fitojn :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:37 pm

Child In Time shkruajti:
haha..i tem si kjo desha me e hap un Razz
voton time do e jap per P.S dhe uroj vertet t`fitojn :D

cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:40 pm

Child In Time shkruajti:
haha..i tem si kjo desha me e hap un Razz
voton time do e jap per P.S dhe uroj vertet t`fitojn :D


Embarassed Twisted Evil

Edhe une shpresoj qe te fitojne Edi Rama eshte vertete nje person shume shume i afte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:43 pm

Per mu Lefter Koka ne dr :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 2:45 pm

Ca partie eshte ky?? confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 7:39 pm

ps dua te fitoj,,,por une nuk votoj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 7:52 pm

PD do fitoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:09 pm

In your dreams Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:10 pm

hahahahah Partia Demokratike do fitoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:11 pm

ska shance :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:13 pm

Po duke marre parasysh budallallekun e shqiptareve edhe fitojne ata ..nuk cuditem Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:35 pm

loooooooooooool... po nqs votoj vetem ne anetaret me duket se PS fitoka me difernc cheers cheers cheers

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:37 pm

lol por ky votimi squhet se ktu kan votu persona nen 18 vjec qe skan te drejt vote kshu qe mbetet ne kuadrin e deshires......mos u merzisni goca edhe po fitoj pd :D
me mir sala se ai skizofreni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:38 pm

Poshte PD Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:46 pm

sweet_girl shkruajti:
Poshte PD Mad

:duartrokitje:
PD Mohim Mohim Mohim
PS nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:47 pm

H_boy354 shkruajti:
sweet_girl shkruajti:
Poshte PD Mad

:duartrokitje:
PD Mohim Mohim Mohim
PS nqef nqef nqef

fabjol do hash ban Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:50 pm

lol! ska shance.. afro

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 9:56 pm

kam shume deshire qe kte vit te fitoje ps...me pelqen edvini
por jam e bindur qe sali berisha ka per ta marre prape No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:02 pm

hot spicy shkruajti:
kam shume deshire qe kte vit te fitoje ps...me pelqen edvini
por jam e bindur qe sali berisha ka per ta marre prape No

o mel ti je me??????? Suspect Suspect
deri dje gjoja kishe ne zemer pd

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:03 pm

une me une jam
ka ndiku fushata rames dhe reklamat ne tv Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:04 pm

hot spicy shkruajti:
kam shume deshire qe kte vit te fitoje ps...me pelqen edvini
por jam e bindur qe sali berisha ka per ta marre prape No

i inatosur skan hsanse

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:04 pm

hot spicy shkruajti:
une me une jam
ka ndiku fushata rames dhe reklamat ne tv Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
mos ka ndiku naj tjeter moj? Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??   Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush do ti fitoje zgjedhjet e 28 Qershorit 2009..??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: