Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcap17%thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcap29%thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcap31%thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcap23%thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_lcapthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_voting_barthenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 thenie per jeten dhe vdekjen

Shko poshtė 
+16
bora
James Blunt
Child In Time
Big_Boss
Mrs.perfect
sOnatica
kitty
hot_spicy
Lacuna_Coil
--( sea angel )--
the doctor 2000
free spirit
SupergirL
RioT
almir_metallica_4ever
vdekja_eshte_mundesia
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

te te gjitha llojeve nqs keni nxjerr nga jeta juaj mesime mund ti postoni ktu ose te marra nga int nga njerez te medhenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 1:11 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
te te gjitha llojeve nqs keni nxjerr nga jeta juaj mesime mund ti postoni ktu ose te marra nga int nga njerez te medhenj

aha ok flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

vdekja_eshte_mundesi cun i mir Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 2:55 pm

nuk e di nese jeta esht me e madhe se vdekja,por di qe dashuria esht me e madhe se te dyja bashk.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 1:59 pm

jeta me endrra eshte si vesa qe iken dhe shuhet me mengjesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 12:35 pm

vjen nje moment ne jet kur nuk te ngelet per te ber gje tjeter vecse te ndjekesh rrugen e njejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
James Blunt


Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 30
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:03 pm

unw po vdiqa ka per t me ngel hatri keq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:05 pm

hahahahaahahahahhahahahahaaahaahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
James Blunt


Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 30
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:06 pm

per kok time po
nuk ka gje per te qesh esht tragjikisht e dhimbshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:07 pm

huhauhauahuahauhauahuahauhauahuahauhauahuahauahuahauhauauahuaauahauahuahuaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
James Blunt


Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 30
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 07, 2009 2:09 pm

Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 4:45 pm

MOS JETO ME FRIKEN E VDEKJES POR VDIS ME GEZIMIN QE KE JETUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:36 pm

Vdekja eshte nje nga ato pak gjera qe behet aq lehtesisht edhe duke qendruar shtrire. Ndryshimi midis seksit dhe vdekjes eshte se vdekja behet vetem,dhe asnje nuk do qeshi me ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:39 pm

e kam ne firm Arrow

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 6:44 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Vdekja eshte nje nga ato pak gjera qe behet aq lehtesisht edhe duke qendruar shtrire. Ndryshimi midis seksit dhe vdekjes eshte se vdekja behet vetem,dhe asnje nuk do qeshi me ty.
dhe jo vetem kaq
vdekja eshte e hidhur
vdekja eshte mizore
vdekja eshte pffff.....e tmerrshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 04, 2009 2:49 pm

shume shprehje te bukura!dua te them dicka
e kaloni jeten te gezuar e jo te trishtuar
sepse do vije nje dite qe do pendoheni
lum ai qe kalon bukur ne kete jete~
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 05, 2010 9:30 pm

e dini se si thote nje shprehje? sikur te mos egzistonin edhe hidhetimet, ne nuk do te dinim vleren e lumturise...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 06, 2011 11:04 pm

vdekja eshte njerezore...ajo eshte si ...jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   thenie per jeten dhe vdekjen - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thenie per jeten dhe vdekjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: