Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
alfabeti i dashurise Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
alfabeti i dashurise I_vote_lcap17%alfabeti i dashurise I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
alfabeti i dashurise I_vote_lcap29%alfabeti i dashurise I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
alfabeti i dashurise I_vote_lcap31%alfabeti i dashurise I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
alfabeti i dashurise I_vote_lcap23%alfabeti i dashurise I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
hot_spicy
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Darkangel
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
angel boy
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Child In Time
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Blue Paradise
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Child Of Darkness
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
rapper_girl
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Mars
alfabeti i dashurise I_vote_lcapalfabeti i dashurise I_voting_baralfabeti i dashurise I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 alfabeti i dashurise

Shko poshtė 
+4
klasial
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
hot_spicy
8 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 9:13 pm

A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitoralfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 10:13 pm

un di vetem alfabetin e perdorur se sa kto budalliqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 12:14 pm

hot spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...

Surprised Surprised Surprised Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 12:21 pm

hot spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...

jam jam Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
alfabeti i dashurise Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 10:18 pm

hot spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...
une se kuptoj kete..kerkoj une apo ai????? Razz Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 10:32 pm

te kerkon ai tyyy..... Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 10:40 pm

hot spicy shkruajti:
te kerkon ai tyyy..... Razz Razz
hahhaah
po edhe nje gje shoh une ..ka shkr qe jane dy here ..cne???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klasial
Adoleshent
Adoleshent
klasial

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 28
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 9:02 pm

hot spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 9:09 pm

O Te lyp por nuk te gjen
me pelqeka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 9:49 pm

hot_spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tuaL Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...buzet edhe i gjo tjeter vdes fare.......... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:25 pm

hot_spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1Sat Aug 13, 2011 8:44 pm

hot_spicy shkruajti:
A E do me zemer
B Besnik /e eshte
C Bukurosh/e eshte
D Deshiron me flase me ty
DH Nuk te tradhton
E cmendet kur te shef por nuk te tregon
e" Ha e pi vec per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir te degjoje kur flet
I Mendon si te kaloje kohen me ty
J Eshte xheloz/e
K Nuk deshiron te ikesh pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rri i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por cmendet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te kerkon ne cdo ane po ste gjen dot
RR Seriozisht te do
S Ka deshire te kete fotografine tende
SH Deshiron te kete vetem ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti e do por nuk ja tregon
V Ne shkolle te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjate jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te do...
=P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
alfabeti i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: alfabeti i dashurise   alfabeti i dashurise Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
alfabeti i dashurise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: