Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcap17%Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcap29%Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcap31%Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcap23%Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
hot_spicy
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Darkangel
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
angel boy
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Child In Time
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
rapper_girl
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Mars
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_lcapKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_voting_barKarakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 6:34 pm

Prej kohėsh thuhet se sytė janė pasqyrė e shpirtit dhe se aftėsia
personale e njohjes sė njė personi mund tė pėrkufizohet mjaft lehtė,
vetėm duke parė ngjyrėn e syve.


SYTE E ZINJ

Ngjyra e
syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i
bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė
zinj fshihet njė mister i trashėguar.

SYTE KAFE

Sytė kafe
janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė
mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues
ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.

SYTE DYNGJYRESH

Janė
sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė pushtetin e
hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė
mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

SYTE GESHTENJE

Dėshmojnė
se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e
mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta
kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER

Shprehin
kthjelltėsinė e cila nėnk upton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.
Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė
lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

SYTE E GJELBER

Shumica
e njerėzve me sy te gjel bėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur.
Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė
veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivėNjė kuriozitet interesant

Meshkujt
me sy tė kaltėr i duan mė shumė femrat me sy tė zinj pėr faktin se
ngjyra e syve u tregon nėse partnerja ėshtė besinke. Para se tė kėrkoni
dėshminė e atėsisė, shikoni sė pari se ēfarė ngjyre tė syve ka fėmija
juaj. Kėshtu, sė paku, kėshillon Bruno Leng dhe kolegėt e tij tė
universitetit Tromso. Sipas zakoneve tė gjenetikės dy prindėr me sy tė
kaltėr gjithmonė do tė kenė po femijė me sy tė kalter, qė do tė thotė
se mashkulli me sy tė kaltėr mund tė jetė i sigurt qė gruaja e tij
sykaltėr e ka tradhėtuar nėse i del fėmija me sy ngjyrė kafe,- pohojne
kėta shkencėtarė. Meshkujt me sy tė kaltėr kanė mėsuar tė dallojnė
sjelljet trupore qė do t’u lehtėsojnė njohjen e pasardhėsve tė tyre,
thonė shkencėtarėt. Nė kėtė hulumtim kanė marrė pjesė 88 meshkuj.

Ata
kanė vlerėsuar tėrheqjen e modeleve nė fotografitė tė cilat kanė qenė
tė riperpunuara, prandaj gjysma e fytyrave tė grave kanė qenė me sy tė
kaltėr dhe gjysma tjetėr me ngjyrė kafe. Meshkujt sykaltėr me dėshirė
kanė zgjedhur femrat sykaltra. E meshkujt me ngjyrė kafe, tė cilet
sipas kėsaj teorie nuk mund tė jenė tė sigurt pėr teorinė e atėsisė sė
tyre vetėm nė bazė tė ngjyrės sė syve tė fėmijės, nuk janė brengosur
shumė pė ngjyrėn e syve tė femrės nė fotografitė e shfaqura. Nė njė
studim tjetėr shkencėtarėt kanė pyetur 443 persona tė rritur tė dy
gjinive pėr ngjyrėn e syve tė partnerit tė tyre. Edhe nė kėtė hulumtim
shumica e meshkujve sykaltėr kanė pasur partneret e tyre po me sy te
kaltėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 6:43 pm

SYTE E GJELBER

Shumica e njerėzve me sy te gjel bėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur.
Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė
veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė
nqef nqef nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 6:45 pm

hot spicy shkruajti:
Prej kohėsh thuhet se sytė janė pasqyrė e shpirtit dhe se aftėsia
personale e njohjes sė njė personi mund tė pėrkufizohet mjaft lehtė,
vetėm duke parė ngjyrėn e syve.


SYTE E ZINJ

Ngjyra e
syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i
bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė
zinj fshihet njė mister i trashėguar.

SYTE KAFE

Sytė kafe
janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė
mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues
ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.

SYTE DYNGJYRESH

Janė
sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė pushtetin e
hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė
mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.


SYTE GESHTENJE

Dėshmojnė
se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e
mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta
kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER

Shprehin
kthjelltėsinė e cila nėnk upton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.
Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė
lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

SYTE E GJELBER

Shumica
e njerėzve me sy te gjel bėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur.
Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė
veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivėNjė kuriozitet interesant

Meshkujt
me sy tė kaltėr i duan mė shumė femrat me sy tė zinj pėr faktin se
ngjyra e syve u tregon nėse partnerja ėshtė besinke. Para se tė kėrkoni
dėshminė e atėsisė, shikoni sė pari se ēfarė ngjyre tė syve ka fėmija
juaj. Kėshtu, sė paku, kėshillon Bruno Leng dhe kolegėt e tij tė
universitetit Tromso. Sipas zakoneve tė gjenetikės dy prindėr me sy tė
kaltėr gjithmonė do tė kenė po femijė me sy tė kalter, qė do tė thotė
se mashkulli me sy tė kaltėr mund tė jetė i sigurt qė gruaja e tij
sykaltėr e ka tradhėtuar nėse i del fėmija me sy ngjyrė kafe,- pohojne
kėta shkencėtarė. Meshkujt me sy tė kaltėr kanė mėsuar tė dallojnė
sjelljet trupore qė do t’u lehtėsojnė njohjen e pasardhėsve tė tyre,
thonė shkencėtarėt. Nė kėtė hulumtim kanė marrė pjesė 88 meshkuj.

Ata
kanė vlerėsuar tėrheqjen e modeleve nė fotografitė tė cilat kanė qenė
tė riperpunuara, prandaj gjysma e fytyrave tė grave kanė qenė me sy tė
kaltėr dhe gjysma tjetėr me ngjyrė kafe. Meshkujt sykaltėr me dėshirė
kanė zgjedhur femrat sykaltra. E meshkujt me ngjyrė kafe, tė cilet
sipas kėsaj teorie nuk mund tė jenė tė sigurt pėr teorinė e atėsisė sė
tyre vetėm nė bazė tė ngjyrės sė syve tė fėmijės, nuk janė brengosur
shumė pė ngjyrėn e syve tė femrės nė fotografitė e shfaqura. Nė njė
studim tjetėr shkencėtarėt kanė pyetur 443 persona tė rritur tė dy
gjinive pėr ngjyrėn e syve tė partnerit tė tyre. Edhe nė kėtė hulumtim
shumica e meshkujve sykaltėr kanė pasur partneret e tyre po me sy te
kaltėr.
lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:06 pm

po une kaf apo te zinj i kam?? apo icik nga te dy? scratch
e cuditshme esht qe i kam pasur steeerrr te zeza dhe po me celen shum

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:07 pm

Syt te zinj ska njeri se te kishit sy te zinj u dukte sikur dhe ajo kokrra ne mes esh sy...Ka ose kafe ose te geshtenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:08 pm

epo i paskem pas kaf te erret pra

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:08 pm

nqef
Plus ajo kafe ngjan si ti Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 7:17 pm

SYTE KAFE

Sytė kafe
janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė
mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues
ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Sponsored content

Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Empty
MesazhTitulli: Re: Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...   Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Karakteri i njeriut sipas ngjyres se syve...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: