Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcap17%dhuna - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcap29%dhuna - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcap31%dhuna - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcap23%dhuna - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
dhuna - Faqe 3 I_vote_lcapdhuna - Faqe 3 I_voting_bardhuna - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dhuna

Shko poshtė 
+16
almir_metallica_4ever
Burzgoroth
Venus
angel boy
dj jero
Mars
Endi
S.A.M--->2
Enny-Art
baks
rapper_girl
spartaku
SupergirL
Child In Time
fefe_
RioT
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dhuna - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:25 pm

shume e mir per ata qe e meritojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dhuna - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 7:27 pm

si puna jote ANI hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

dhuna - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:19 pm

ne shqiperi smarin vesh me fjal,,kshu qe normal do perdoret dhunaa....qoft psikologjike ose fizike...........un para dy javesh bera sherr te lokali me nji burr rreth 35 vjec...kishte ik per lesh nga mendja tjetri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

dhuna - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 18, 2010 10:06 pm

dhuna egziston kudo, si fizike ashtu edhe psikologjike.mendoj se ne shoqerine e sotme dhuna eshte e pashmangshme sidomos nga djemte qe e kane per krenari faktin e te ushtruarit dhune fizike ndaj nje personi dhe pikerisht mungesa e fjales dhe dhuna eshte ajo qe nuk e lejon shoqerine tone te ece perpara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dhuna - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhuna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: