Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcap17%dhuna - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcap29%dhuna - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcap31%dhuna - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcap23%dhuna - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dhuna - Faqe 2 I_vote_lcapdhuna - Faqe 2 I_voting_bardhuna - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dhuna

Shko poshtė 
+16
almir_metallica_4ever
Burzgoroth
Venus
angel boy
dj jero
Mars
Endi
S.A.M--->2
Enny-Art
baks
rapper_girl
spartaku
SupergirL
Child In Time
fefe_
RioT
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:50 am

qyqa ju skeni pa kto qe kam un ne lagje,,e kap ai jevgu deren se e heq kur te doj edhe ia fut grus me der ne kok!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:38 pm

ahaha ju skeni pa ca bohet ktej..aksidente or e sekond..wee ca zjarri ra 1 dite me rob shpie me te te trem...mir qe svdiqa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:58 pm

S.A.M shkruajti:
ahaha ju skeni pa ca bohet ktej..aksidente or e sekond..wee ca zjarri ra 1 dite me rob shpie me te te trem...mir qe svdiqa Razz
mami jot besoj e vuri e? hahaahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:00 pm

ca mami mi goc...ato fotot qe kam te hi5 re te kali e kshu...tu bo vertikalen??
ajo eshte djeg po ate dit un isha aty....dmth ishte djeg kur ne kishim ik...po te kishim qen akoma aty...yhy Sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:36 pm

kushedi ca ke bo ti,,fmi mistrec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 1:44 pm

po jo mi un po ecja perbukuri....ato te prishin humorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 4:15 pm

aaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:24 pm

child in time dhe administratoret kujdes se brenda nesh pra ne forum eshte nje hacker dhe do te prishe forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:29 pm

ueeeeeee i paska hypur frika ketyre te forumit hahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:31 pm

hey!nuk jam duke ber shaka!leri kto budalliqe,dhe dj jero te ndrroj foton,ndryshe do zgjidhen punet ndryshe!kaq!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:43 pm

riot po me kercenon/????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:45 pm

jo nuk po te kercenoj,kuptoje vet veten ,,ca jan kto budalliqe the thua??mendoje per ca po zihesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:47 pm

se ka share njeri dj jeron gjer me sot
si thua per nje publikim edhe te fotove te tua tek faqa ime?perndryshe i ke keq pune
be safe with the rest because im the best
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:48 pm

dj jero shkruajti:
se ka share njeri dj jeron gjer me sot
si thua per nje publikim edhe te fotove te tua tek faqa ime?perndryshe i ke keq pune
be safe with the rest because im the best
si si se nuk e kuptova,,ca do me beje ti mua?fotot?ca ishte kjo se nuk e mora vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 10:02 am

Dhuna s'me pelqen fare, ne asnje lloj rasti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:25 pm

dhuna duhet dhe uroj mos te hiqet kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:55 pm

duhet naiher duhet kur smerr vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 11:09 pm

per ca kohe do rri larg sherreve se mi kishin fut brenda ca shok qe i marr x sherr haha
ato kishin dal dhe ne gazet , e kisha lexu un por sot ma than kush ishin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 29
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 4:07 pm

per mendimin tim duhet dhuna... e te perdoret te ca rrob qe e mertojn dhe qe smarrin vesh me fjal dhe me mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 4:09 pm

ke te drejt Razz... po prap dhe sduhet se disa sdin kur ta perdorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 4:11 pm

RioT shkruajti:
kushedi ca ke bo ti,,fmi mistrec

bona vertikalen praaaaaaaaaaaaaa e hypa te kaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 8:35 pm

hmmm,,para pak minutash pash nje grua qe i gjujti goces se vet ne dyqan,,imagjino aq shum kerciti sa kthyhen koken te gjith,,ca gjestesh qe bejm edhe ne aman,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 8:39 pm

pastaj,,po shifja nje dite nje video ne youtube,,ishte per te qesh ne fakt por menyra se si reaguan kto te shpis time,,ishte nje femi qe kapi qesen e miellit edhe i ra padashje ne tok,,i rreshkiti me 1 fjal,,edhe mami ktit kalamonit,,as nuk i gjujti as i gjo,,thjesht i tha "dont worry sweetheart,,momy will care about this",,kto te shpis time fillun,,c"a prinderish,,tja fuste nje pellēe qe ti dilnin syt xixa,,edhe ta shifte kalamoni,,,prandaj jan si te cemndem kto te huajt,,se shi si i trajtojn kalamajt,,e kshu e ashtu",,pffffffffff cdo gje o do e zgjidhin me dhun,,o ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 11:01 pm

RioT shkruajti:
pastaj,,po shifja nje dite nje video ne youtube,,ishte per te qesh ne fakt por menyra se si reaguan kto te shpis time,,ishte nje femi qe kapi qesen e miellit edhe i ra padashje ne tok,,i rreshkiti me 1 fjal,,edhe mami ktit kalamonit,,as nuk i gjujti as i gjo,,thjesht i tha "dont worry sweetheart,,momy will care about this",,kto te shpis time fillun,,c"a prinderish,,tja fuste nje pellēe qe ti dilnin syt xixa,,edhe ta shifte kalamoni,,,prandaj jan si te cemndem kto te huajt,,se shi si i trajtojn kalamajt,,e kshu e ashtu",,pffffffffff cdo gje o do e zgjidhin me dhun,,o ska

Ketu dallohet sa mbrapa eshte kultura jone nga te tjeret!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 8:41 pm

pikerisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dhuna - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dhuna   dhuna - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhuna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: