Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si ndihesh Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si ndihesh Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si ndihesh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si ndihesh Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si ndihesh Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si ndihesh I_vote_lcap17%Si ndihesh I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si ndihesh I_vote_lcap29%Si ndihesh I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si ndihesh I_vote_lcap31%Si ndihesh I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si ndihesh I_vote_lcap23%Si ndihesh I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
hot_spicy
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Darkangel
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
angel boy
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Child In Time
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
rapper_girl
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Mars
Si ndihesh I_vote_lcapSi ndihesh I_voting_barSi ndihesh I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si ndihesh

Shko poshtė 
+44
There with out me
Glamours' Master
crazy.girl
honey_girl
DarkVampire666
Zhana
alex_anto
RioT
Ridik
jona
andie17
James Blunt
Smack-u El
love_albania
rapper_girl
GoLdEn BoY
SupergirL
H_boy354
sweet_girl
Soldier Of Fortune
odise
Mrs.perfect
ani
Child Of Darkness
LEADER
danjela
Blue Paradise
SiNdI
barbi-kinezja
Darkangel
angel boy
*...BE YOURSELF...*
fefe_
total overdose1
Big_Boss
NIKI
Slash
don corleone
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
Child In Time
anisa
48 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 9:51 pm

jo shume mire Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 9:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ndihem keq ja q*fsha robt

kaq keq mi? Crying or Very sad te puth
mos e vrit mendjen po he.tgjitha kalojn Wink

kam pi shum ja dhjefsha racen, ndihem keq fizikisht dhe emocionalisht Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 9:57 pm

uuaa goca lart,po mos e vrisn menjen,une keq jam perdit dhe prap kur vjen puna po duke qesh rri.
as mos cani kok per asgje,o arl,ajo pija tbeft mire ylli, nje jet ka njeriu,do pij do ndjehet keq,do behet prap mire,hajt me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 10:00 pm

ja ashu me copa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 10:05 pm

per her te par ne jeten time ndihem njeriu me i lumtur ne bot cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Tue May 12, 2009 10:54 pm

mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 2:59 pm

pppfff..me shum e lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 2:59 pm

E RRASKAPITME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:03 pm

plasa vape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:03 pm

keq fare :@ :@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:23 pm

mirrrrrrrrr shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 5:35 pm

cka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 6:05 pm

Mir jo keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 6:33 pm

acarume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 7:41 pm

mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 8:13 pm

top :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 8:14 pm

tull fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 9:35 pm

jo shume mire
me nerva Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Wed May 13, 2009 9:55 pm

anisa shkruajti:
jo shume mire
me nerva Mad Mad

moj po ca ke ti kto dit???? do trraf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 4:44 pm

sunny summertiiiiiimeeee :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 5:24 pm

E acarume do e ket fajin vapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 5:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
E acarume do e ket fajin vapa
te pakten sot e paska vapa Laughing Laughing jo une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 5:51 pm

fifti fifti :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 5:52 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
fifti fifti :D
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1Thu May 14, 2009 5:52 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
E acarume do e ket fajin vapa
te pakten sot e paska vapa Laughing Laughing jo une

hahah vapa vapa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si ndihesh Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndihesh   Si ndihesh Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ndihesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 36Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Si ndihesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: