Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mary cassatt Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mary cassatt Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mary cassatt Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mary cassatt Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mary cassatt Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mary cassatt Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mary cassatt Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mary cassatt Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mary cassatt Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mary cassatt I_vote_lcap17%mary cassatt I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mary cassatt I_vote_lcap29%mary cassatt I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mary cassatt I_vote_lcap31%mary cassatt I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mary cassatt I_vote_lcap23%mary cassatt I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
hot_spicy
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Darkangel
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
angel boy
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Child In Time
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Blue Paradise
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
rapper_girl
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Mars
mary cassatt I_vote_lcapmary cassatt I_voting_barmary cassatt I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mary cassatt

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mary cassatt Empty
MesazhTitulli: mary cassatt   mary cassatt Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:06 pm

piktore e shquar
lindi ne 22 maj 1844 dhe vdiq ne 22 qershor 1926
lindi ne pensilvani dhe filloi te pikturoje qe ne moshe te re me pak fjale hodhi hapat e pare te piktures se bashku me ato te femijerise.
sot ajo "feston" dtl e saj ne te gjithe boten.per kete arsye edhe google ka marre nje pamje te tille
mary cassatt Marycassatt09

thoni cdini per te(nqs dini)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mary cassatt Empty
MesazhTitulli: Re: mary cassatt   mary cassatt Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:11 pm

te ky linku paraqiten shumica e pikturave te saj ku spikat figura e femres.....
https://www.youtube.com/watch?v=7JswrTIuct0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mary cassatt Empty
MesazhTitulli: Re: mary cassatt   mary cassatt Icon_minitime1Fri May 22, 2009 7:13 pm

nga videoja vura re qe ne pikturat e saj mbizoteronin ngjyrat e ndezura,me pelqen kjo gje ka shum larmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
mary cassatt Empty
MesazhTitulli: Re: mary cassatt   mary cassatt Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mary cassatt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: