AdoleshentŰt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdoleshentŰt

Nuk jeni tŰ mirŰpritur nŰse nuk jeni apo nuk ndjeheni njŰ adoleshent nŰ shpirt!
 
PortaliForumKŰrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
FjalŰkalimi:
MŰ Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcap17%šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcap29%šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcap31%šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcap23%šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
KŰrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
šiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 3 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
ę

 

 šiftoni forumistat

Shko poshtŰ 
+9
Big_Boss
*...BE YOURSELF...*
don corleone
Glamours' Master
Lacuna_Coil
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
13 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:32 pm

Haha ti Lacun pak a sh kur sta zbatojn rregullin fau fiu..ne Laluci po kshu !
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:32 pm

Slash shkruajti:
SLASH-S.A.M :yeah:

Vdeksha unn !! I love you I love you I love you I love you :yeah:
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:33 pm

S.A.M shkruajti:
Haha ti Lacun pak a sh kur sta zbatojn rregullin fau fiu..ne Laluci po kshu !

e mora me mend qe per kte behej fjal Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Haha ti Lacun pak a sh kur sta zbatojn rregullin fau fiu..ne Laluci po kshu !

e mora me mend qe per kte behej fjal Razz

Theby squt ti


Hmmm MrsPerfect-There Without Me
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:34 pm

VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:36 pm

hot spicy shkruajti:
VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razz


avash avash avash avash Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:37 pm

hot spicy shkruajti:
VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razz


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:41 pm

lacuna coil--- Ville Valo

Razz Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:42 pm

S.A.M - Ville Valo (Shkolles :gaga: )
Sa pa i edukat qe ishte mgjth ja fusa e shajta dhe sme tha gje i pafajshem
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 5:48 pm

hot spicy shkruajti:
VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razztamam per vec ksaj Razz Razz Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 5:49 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna-Big Boss e se lu topi ! Evil or Very Made lun e lun me dash topin Razz per ca ? ska me cat tani eshte e kot gjej nanje tjeter lacunes Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 5:52 pm

odeta- genti (kengetari)
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 7:30 pm

Big_Boss shkruajti:
hot spicy shkruajti:
VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razztamam per vec ksaj Razz Razz Razz


M'thuj pak pse pervec asaj ? Neutral
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 7:37 pm

S.A.M shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
hot spicy shkruajti:
VDEKJA---HOTI
S.A.M---SLASH
LACUNA---ANGEL BOY
BLUE PARADISE---DARK ANGEL
(ME DUKET SE SKA ME) Razztamam per vec ksaj Razz Razz Razz


M'thuj pak pse pervec asaj ? Neutraljam xheloz prandaj Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 7:39 pm

Na meke fare...


Nightmare-Angel Boy Laughing
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 12:54 pm

vdekju-hotju
xhenu-sam
rezi-eri vogel
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:05 pm

hotju--vdekju I love you
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:14 pm

vdekja-hoti
blu-darkun
angeli-lacun
sam-fefe
bosi-nightmare
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Sponsored content

šiftoni forumistat - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
 
šiftoni forumistat
Mbrapsht nŰ krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pŰrgjigjeni temave tŰ kŰtij forumi
AdoleshentŰt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
KŰrce tek: