AdoleshentŰt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdoleshentŰt

Nuk jeni tŰ mirŰpritur nŰse nuk jeni apo nuk ndjeheni njŰ adoleshent nŰ shpirt!
 
PortaliForumKŰrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
FjalŰkalimi:
MŰ Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcap17%šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcap29%šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcap31%šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcap23%šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
KŰrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
šiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_lcapšiftoni forumistat - Faqe 2 I_voting_baršiftoni forumistat - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
ę

 

 šiftoni forumistat

Shko poshtŰ 
+9
Big_Boss
*...BE YOURSELF...*
don corleone
Glamours' Master
Lacuna_Coil
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
13 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 6:16 pm

don corleone-anonim
juxhen-anisa
child in time-glamours
hot-vdekje
blue-dark
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:14 pm

Glamours' Master shkruajti:
Lacuna-Laluci
Arli- une
Rezi-darku
Metallica-blue paradise
A boy-child of darkness
anisa-vdekja
o saje po cpate mo..ti me njeh mua,po enean cne????Shocked
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
lacuna - metallica
child in time - iron snake I love you
blue paradise - dark angel I love you

hahaaha ca partneri mke gjet,sa e dua partnerin tim.hahhaa Razz Razz

hmmmm...
chit~iron snake
meli~erjoni
rezi~g.m.
kjo me pelq shuuuuuuuuuuume
Child In Time shkruajti:
nuk behet fjal vetem per ciftime te dashuruarish, por duke marre parasysh postimet ose ngjashmerit mes 2 forumistave ose ca tdoni

prsh child in time - dj jero :D
lacuna coil - fefe Laughing
be yourselfe - angel boy

keni parasysh, si tdoni mo, mora shkas se kemi pas i tem si kjo te forumi rockut,, haha sa gallat ka qen Razz


hahhaha edhe po thoja me ergysin nje dite qe ne ngjajme ca Razz Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:16 pm

rezi---there without me
child in time---blue paradise
metallica---glamorous master
vdekje---big boss
lacuna---hot spicy
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:17 pm

hot spicy shkruajti:
rezi---there without me
child in time---blue paradise
metallica---glamorous master
vdekje---big boss
lacuna---hot spicy
u te vdes une ..me ke me ke kombimuar..me jeten time

Puthje Puthje meli
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:17 pm

melisa-erioni (gjithmone)
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:18 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
melisa-erioni (gjithmone)
kete se luan topi Smile
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:19 pm

sigurisht....kiss
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:20 pm

perfec dad-hot spicy :D
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:09 pm

mua me pelq ciftet ashtu si jane..te pakten ato qe jane me duken shuuuuume mire....mbi te gjitha ata e dine vete Smile
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:10 pm

jame shume dakort me rezarten te puth
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:18 pm

lacuna ~~ mrs.perfect
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:22 pm

anisa~~niki
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:23 pm

hoti-lacuna
vdekja-bigu
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 9:58 pm

dead angel --- play_boy tongue Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 6:23 pm

lacuna- big boss :gaga:
chit- bad boy
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 6:58 pm

lacuna--mrs.perfect
anisa---niki
g.m---rezi
rezi---there without me
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 8:57 pm

vdekja-meli
anisa-xheni
rezi-eri vogel
sof-free spirit
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 8:58 pm

eehh mpaske ciftu me amoren time eee,o anisa shif ca bahet ktej Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 9:41 pm

meli - vdekja
xheni - mrs.perfect
anisa - niki
rezi - eri
angel boy - doni
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 10:29 pm

S.A.M shkruajti:
lacuna- big boss :gaga:
chit- bad boy


ti je tap,,, po o mo e madhe se un mi
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 11:09 pm

Big_Boss shkruajti:
S.A.M shkruajti:
lacuna- big boss :gaga:
chit- bad boy


ti je tap,,, po o mo e madhe se un mi


oouuu??ku ta gjesh qe jam me e madhe se ty..hahaahahaha
po kto ciftime kan tbejn me menyren e te folurit, ngjashmeria ne postime etj,o laaaluuuc Razz Razz
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 1:25 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
S.A.M shkruajti:
lacuna- big boss :gaga:
chit- bad boy


ti je tap,,, po o mo e madhe se un mi


oouuu??ku ta gjesh qe jam me e madhe se ty..hahaahahaha
po kto ciftime kan tbejn me menyren e te folurit, ngjashmeria ne postime etj,o laaaluuuc Razz Razz


e disha e disha po doja me te provoku Razz Razz Razz

e disha e disha
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Vizitor
Vizitor
šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:29 pm

Lacuna-Big Boss e se lu topi ! Evil or Very Mad
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:30 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna-Big Boss e se lu topi ! Evil or Very Mad

uueee ma hoqi il trurjo kjo mu.
po pse me?jep nje shpjegim se do te rraf
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:30 pm

SLASH-S.A.M :yeah:
Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
http://www.klisi.it
Sponsored content

šiftoni forumistat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: šiftoni forumistat   šiftoni forumistat - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nŰ krye Shko poshtŰ
 
šiftoni forumistat
Mbrapsht nŰ krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pŰrgjigjeni temave tŰ kŰtij forumi
AdoleshentŰt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
KŰrce tek: