Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Piercing Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Piercing Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Piercing Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Piercing Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Piercing Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Piercing I_vote_lcap17%Piercing I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Piercing I_vote_lcap29%Piercing I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Piercing I_vote_lcap31%Piercing I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Piercing I_vote_lcap23%Piercing I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
hot_spicy
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Darkangel
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
angel boy
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Child In Time
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Blue Paradise
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
rapper_girl
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Mars
Piercing I_vote_lcapPiercing I_voting_barPiercing I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Piercing

Shko poshtė 
+6
danjela
bora
Mars
angel boy
Lacuna_Coil
Child In Time
10 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:15 am

a keni? sa? a ju pelqejn?

un kam vetem 1 ne vesh, du tbej dhe nja 2 te tjer s shpejti
sme pelqejn tbej ne pjeset e tjera te trupit, megjithse mpelqen kur ja shof robve tjer, ato nvetull jan ulerime!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:50 am

Ne vesh i kam te cpuar po si vej
Kam pas 1 ne mjeker dmth posht buzes ne mes Razz po e kam heq se sma lan ne shkoll:(
pstj ngjites kam pas te hunda me mijra her
mplq tbj 1 nkerthiz,,,,4 te secili vesh,,,1 te buza poshtme anash,,,1 ne vetull,,,dhe 1 te dora
e kam fiksimmm
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 2:55 pm

S.A.M shkruajti:
Ne vesh i kam te cpuar po si vej
Kam pas 1 ne mjeker dmth posht buzes ne mes Razz po e kam heq se sma lan ne shkoll:(
pstj ngjites kam pas te hunda me mijra her
mplq tbj 1 nkerthiz,,,,4 te secili vesh,,,1 te buza poshtme anash,,,1 ne vetull,,,dhe 1 te dora
e kam fiksimmm
Razz


fiximi im,e adhuroj nje aty, kismet per matur, kismet eeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:55 pm

obobo te dora e ka 1 shoqja imee, e tmerrshme sja shof dot pale
po ne gjuh ste pelqen sam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 8:56 pm

Child In Time shkruajti:
obobo te dora e ka 1 shoqja imee, e tmerrshme sja shof dot pale
po ne gjuh ste pelqen sam Razz

te dora?? affraid dhe ku saktesisht??
te gjuha e kam jashtzakonisht shum frik
megjithse Olsi i SPAT mka then qe esht gjeja me e bukur,madje dikur me bente presion qe ta beja dhe un nje Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:00 pm

piercing ne gjuhe eshte gjeja me e shpifur Mad
sdo e duroja dot kurr tek nje goce Mad
nje metal ne llap..bllahhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
obobo te dora e ka 1 shoqja imee, e tmerrshme sja shof dot pale
po ne gjuh ste pelqen sam Razz

te dora?? affraid dhe ku saktesisht??
te gjuha e kam jashtzakonisht shum frik
megjithse Olsi i SPAT mka then qe esht gjeja me e bukur,madje dikur me bente presion qe ta beja dhe un nje Razz Razz

hmm te mishim ndermjet gishtit te madh dhe gishtit trgues, ke parasysh qe esh lekura e holle aty, omg sa e dhimbshme mduket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:09 pm

Child In Time shkruajti:
a keni? sa? a ju pelqejn?

un kam vetem 1 ne vesh, du tbej dhe nja 2 te tjer s shpejti
sme pelqejn tbej ne pjeset e tjera te trupit, megjithse mpelqen kur ja shof robve tjer, ato nvetull jan ulerime!!


edhe une i kam qejf ne vetull po me shume tek cunat!Vete kam vtmnje ne vesh,vend tj e sikur te dua sme le njeri tani per tani!Po qe ne pergjithesi me pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:10 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
obobo te dora e ka 1 shoqja imee, e tmerrshme sja shof dot pale
po ne gjuh ste pelqen sam Razz

te dora?? affraid dhe ku saktesisht??
te gjuha e kam jashtzakonisht shum frik
megjithse Olsi i SPAT mka then qe esht gjeja me e bukur,madje dikur me bente presion qe ta beja dhe un nje Razz Razz

hmm te mishim ndermjet gishtit te madh dhe gishtit trgues, ke parasysh qe esh lekura e holle aty, omg sa e dhimbshme mduket
pale pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora


Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 12:39 am

VDES PER PIERSING KAM 3 NE VESH DHE NJE NE KERTHIZE QE ME PELQ SHUM SHUM E SHPOVA PARA NJA 2 JAVESH. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 7:48 pm

mua nuk me pelqejne fare ashtu dukesh si imo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 8:01 pm

kam deshire te bej nje te veshi lart fare
ose ne vetull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 8:05 pm

i kam inat gocat qe kan Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 8:34 pm

danjela shkruajti:
mua nuk me pelqejne fare ashtu dukesh si imo

emo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Mon May 25, 2009 8:48 pm

ORE ORE ORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 1:31 pm

do e bej dhe 1 per 19-vjetor d3 :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 1:53 pm

Child In Time shkruajti:
do e bej dhe 1 per 19-vjetor d3 :D
ku do ta besh??cfare do besh ???e ke mendu se erdhi ditl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 1:57 pm

haha ne vesh sigurisht..vetem aty mpelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 2:48 pm

thone qe jane pak te dhimbshme...po qef i kam ama..ndoshta te veshi lart Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:57 am

edhe pse pak te dhimbshme me pelqejne sh Smile
kam nja 2 shoqe qe kane piercing tek veshi dhe diku aty afer buzes Razz Smile
u shkojn dreqkave, jane shhumm tmiiira Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Piercing   Piercing Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Piercing
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tattoo vs Piercing

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: