Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap17%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap29%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap31%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap23%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
hot_spicy
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Darkangel
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
angel boy
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Child In Time
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Blue Paradise
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
rapper_girl
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Mars
Tattoo vs Piercing I_vote_lcapTattoo vs Piercing I_voting_barTattoo vs Piercing I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Tattoo vs Piercing

Shko poshtė 
+5
Big_Boss
SupergirL
H_boy354
hot_spicy
Child In Time
9 posters

Tattoo vs Piercing
1.Tattoo
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap86%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 86% [ 6 ]
2.Piercing
Tattoo vs Piercing I_vote_lcap14%Tattoo vs Piercing I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 4:34 pm

kush ju pelqejn me shum

per mu me mir 1 tatuazh se sa shum pierca pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 4:35 pm

piercing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 4:36 pm

tatooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 4:38 pm

Tattoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 5:29 pm

TaTToo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 6:27 pm

piercing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:26 am

te dyja i kam qef po me shume TATTO :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 7:14 pm

piercing piercing piercing e vetem piercing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:03 pm

both

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Tattoo vs Piercing Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:05 pm

i hate piering and i love tattoos....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 9:11 pm

Photobucket

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 12:17 am

H_boy354 shkruajti:
Photobucket

squhet tatu,quhet vizatim dhe kam dhe un..je jasht teme Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 12:57 pm

Child In Time shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Photobucket

squhet tatu,quhet vizatim dhe kam dhe un..je jasht teme Razz
do e bej me gjilper po sa te me vijn leket...... Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Tattoo vs Piercing Empty
MesazhTitulli: Re: Tattoo vs Piercing   Tattoo vs Piercing Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tattoo vs Piercing
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: