Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
SAMUEL MORSE Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
SAMUEL MORSE I_vote_lcap17%SAMUEL MORSE I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
SAMUEL MORSE I_vote_lcap29%SAMUEL MORSE I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
SAMUEL MORSE I_vote_lcap31%SAMUEL MORSE I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
SAMUEL MORSE I_vote_lcap23%SAMUEL MORSE I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
hot_spicy
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Darkangel
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
angel boy
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Child In Time
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Blue Paradise
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Child Of Darkness
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
rapper_girl
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Mars
SAMUEL MORSE I_vote_lcapSAMUEL MORSE I_voting_barSAMUEL MORSE I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 SAMUEL MORSE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SAMUEL MORSE Empty
MesazhTitulli: SAMUEL MORSE   SAMUEL MORSE Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 2:40 pm

PO E HAP KETE TEME PER NDER TE SAMUEL MORSE I CILI U BE I FAMSHEM ME ANE TE KODIN TE TIJ(MORSE CODE)
SOT AI KA DTL E TIJ PRANDAJ DHE GOOGLE KA MARRE NJE PAMJE TE TILLE .ME PAK FJALE FJALA GOOGLE E SHKRUAR SIPAS KODIT MORSE
SAMUEL MORSE Samuel-Morse
SAMUEL MORSE Samuelmorse09
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SAMUEL MORSE Empty
MesazhTitulli: Re: SAMUEL MORSE   SAMUEL MORSE Icon_minitime1Mon Apr 27, 2009 3:08 pm

u be i famshem per shpikjen e pare te telegrafit dhe kodit morse
SAMUEL MORSE Va2000f-morse
SAMUEL MORSE TELGRH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SAMUEL MORSE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: