Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcap17%Pikturat e Hitlerit I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcap29%Pikturat e Hitlerit I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcap31%Pikturat e Hitlerit I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcap23%Pikturat e Hitlerit I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
hot_spicy
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Darkangel
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
angel boy
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Child In Time
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
rapper_girl
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Mars
Pikturat e Hitlerit I_vote_lcapPikturat e Hitlerit I_voting_barPikturat e Hitlerit I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pikturat e Hitlerit

Shko poshtė 
+2
dj jero
Child In Time
6 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 12:28 pm

Duhet ta dini tgjith qe Hitleri, pervec te tjerave, ka qen piktor
ka pikturuar gjat viteve 1908-1914, me to konkuroi ne akademine e arteve ne vjene por ja hodhen posht pikturat dhe se pranuan, qe nga ai moment aai hoqi dore.
ja disa nga pikturat e tij (subjekti paqja)

Pikturat e Hitlerit Ghhit222ok0

Pikturat e Hitlerit Untitled-10

dhe ky esht autoportret
Pikturat e Hitlerit Hitlier_pic

te ky linkun mund te shifni edhe 10 piktura te tjera te tij
http://www.quazen.com/Arts/Art-History/10-Paintings-by-Adolf-Hitler.181313

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:49 pm

piktura e pare .paqja????????hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 5:52 pm

nje kurizoitet mbi pikturen e trete qe e kam lexuar ne nje liber...
tek piktura e trete..ajo qe bie ne sy pervec datave eshte se adolfi nuk i ka vene vetes as mustaqet me te cilat eshte identifikuar gjthm,as hunde dhe as goje.madje mendohet se edhe inicialet A.H jane krejt te rastesishme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 9:34 pm

dj jero shkruajti:
piktura e pare .paqja????????hahah

jo vetem piktura pare, pikturat e tij teresi kane subjekt paqen, po ti vesh re ato kane ngjyrat e ylberit, kan natyre te qete, lule etj me i fjal rrezatojn miresi.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Mon Apr 20, 2009 10:56 pm

gjthsesi piktura te bukura shume jane...bravo hitleri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 6:28 pm

nje kuriozitet per hitlerin...ka qene narkoman dhe kjo dyshohet te jete arsyeja e ''urrejtjes se tij ndaj njerezimit''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sun May 03, 2009 3:47 pm

drejt ka pas

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pikturat e Hitlerit Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Smack-u El
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Smack-u El

Male
Numri i postimeve : 100
Mosha : 27
Vendndodhja : diku rrugve
Hobi : qefi
Koha e lire : kafe dhe net
Piket : 79
Data e regjistrimit : 06/07/2009

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 4:21 pm

dj jero shkruajti:
nje kuriozitet per hitlerin...ka qene narkoman dhe kjo dyshohet te jete arsyeja e ''urrejtjes se tij ndaj njerezimit''
hitleri nuk urrente njerzimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 12:37 am

Smack-u El shkruajti:
dj jero shkruajti:
nje kuriozitet per hitlerin...ka qene narkoman dhe kjo dyshohet te jete arsyeja e ''urrejtjes se tij ndaj njerezimit''
hitleri nuk urrente njerzimin
Shocked Shocked Shocked Shocked

????????????????????????>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 6:35 pm

nuk e dija qe hitleri kishte vizatuar "this image or video has been moved or deleted"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pikturat e Hitlerit Empty
MesazhTitulli: Re: Pikturat e Hitlerit   Pikturat e Hitlerit Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pikturat e Hitlerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: