Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Egon Schiele Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Egon Schiele Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Egon Schiele Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Egon Schiele Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Egon Schiele Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Egon Schiele Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Egon Schiele Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Egon Schiele Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Egon Schiele Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Egon Schiele I_vote_lcap17%Egon Schiele I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Egon Schiele I_vote_lcap29%Egon Schiele I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Egon Schiele I_vote_lcap31%Egon Schiele I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Egon Schiele I_vote_lcap23%Egon Schiele I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
hot_spicy
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Darkangel
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
angel boy
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Child In Time
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Blue Paradise
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
rapper_girl
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Mars
Egon Schiele I_vote_lcapEgon Schiele I_voting_barEgon Schiele I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Egon Schiele

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Egon Schiele Empty
MesazhTitulli: Egon Schiele   Egon Schiele Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:51 am

Artist austriak ekspresionist q konsiderohet si nje nga ndjekesit me te mir t Klimtit.
I apasionuar pas nudove,Egon,eshte i apasionuar edhe pas shformimit t formave,ama n nj menyr sh elegante dhe q qendron.Ju keshilloj ti hidhni nj sy krijimeve t tij.
egon schiele, crouched woman, 1918 Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Egon Schiele Empty
MesazhTitulli: Re: Egon Schiele   Egon Schiele Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:44 pm

Enny-Art shkruajti:
Artist austriak ekspresionist q konsiderohet si nje nga ndjekesit me te mir t Klimtit.I apasionuar pas nudove,Egon,eshte i apasionuar edhe pas shformimit t formave,ama n nj menyr sh elegante dhe q qendron.Ju keshilloj ti hidhni nj sy krijimeve t tij.
egon schiele, crouched woman, 1918 Pictures, Images and Photos

me ndryshim qe Gustav Klimt ishte me shum i perqendruar te nudizmi se sa te shformimit te formave, (jo sa Schiele)
me esht dash te kerkoj inf. per kte piktor para disa vitesh per nje detyre kursi.
thon qe ne Vien,ne shtepit e pikturave,veprat e ktij jan nga me te preferuarat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Egon Schiele Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Egon Schiele Empty
MesazhTitulli: Re: Egon Schiele   Egon Schiele Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:46 pm