Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcap17%Cka dini per EMO's?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcap29%Cka dini per EMO's?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcap31%Cka dini per EMO's?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcap23%Cka dini per EMO's?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Darkangel
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
angel boy
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Child In Time
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Mars
Cka dini per EMO's?? I_vote_lcapCka dini per EMO's?? I_voting_barCka dini per EMO's?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cka dini per EMO's??

Shko poshtė 
+8
sweet_girl
dj jero
Child In Time
LaLuC-I
Lacuna_Coil
123bla returns
Slash
RockAngel
12 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 32
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 3:01 pm

Cka dini per njerzt ce jane EMO??

Si duken?

Si ndjehen gjithmon etj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 3:12 pm

me mire duhet te kishe the ''adoleshentet''
per pyetjet no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 3:22 pm

ka dal ne mode....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 4:13 pm

RockAngel shkruajti:
Cka dini per njerzt ce jane EMO??

Si duken?

Si ndjehen gjithmon etj?

EKZISTON NJE TEME E TILL, NEJSE.....

PER EMOT...PPFFFF MUA MDUKET SE KAN IK NE MODE TANI,STILI I TYRE,AHAA PARA CA KOHESH DHE SHOQJA IME QE DEGJON TALLAVA KISHTE QEF TE DUKEJ EMO... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 4:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
RockAngel shkruajti:
Cka dini per njerzt ce jane EMO??

Si duken?

Si ndjehen gjithmon etj?

EKZISTON NJE TEME E TILL, NEJSE.....

PER EMOT...PPFFFF MUA MDUKET SE KAN IK NE MODE TANI,STILI I TYRE,AHAA PARA CA KOHESH DHE SHOQJA IME QE DEGJON TALLAVA KISHTE QEF TE DUKEJ EMO... RazzSHOQA DONTE TU BONTE EMO E HAHAHAHA....

pergjigjen e ka thon kjo kane dale jasht mode Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 7:58 pm

emo..hmm falco, jan komplet te shtirur, mduket idiotlliku me i madh boh sdu ti paragjykoj por sme pelqejn Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:32 pm

pffffffffffffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:33 pm

dj jero shkruajti:
pffffffffffffffffffffffffff

tamam Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 32
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:38 pm

LaLuC-I shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
RockAngel shkruajti:
Cka dini per njerzt ce jane EMO??

Si duken?

Si ndjehen gjithmon etj?

EKZISTON NJE TEME E TILL, NEJSE.....

PER EMOT...PPFFFF MUA MDUKET SE KAN IK NE MODE TANI,STILI I TYRE,AHAA PARA CA KOHESH DHE SHOQJA IME QE DEGJON TALLAVA KISHTE QEF TE DUKEJ EMO... RazzSHOQA DONTE TU BONTE EMO E HAHAHAHA....

pergjigjen e ka thon kjo kane dale jasht mode RazzOops nuk e dija qe egziston kjo tem sapo thash jam new n'ket forum :D

edhe...

Pytja nuk ke a jan IN apo OUT... po car dini per ta..? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Fri Feb 20, 2009 8:49 pm

i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 3:18 pm

Child In Time shkruajti:
i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D


arl,nqs flasim per TRUE EMO, ath nuk kan si ta kuptojn, esht ne gjak kjo pun,jan te destinuar te jetojn me lot ne sy,ske cben....nejse i don't care 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 3:26 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D


arl,nqs flasim per TRUE EMO, ath nuk kan si ta kuptojn, esht ne gjak kjo pun,jan te destinuar te jetojn me lot ne sy,ske cben....nejse i don't care 2
lacuna e ke shuuume po shume gabim.njeriu nuk lind emo.kur njeriu vjen ne kete jete eshte nje flete e bardhe.tani kete fleten e bardhe duhet ta shkruash bukur dhe paster por nqs e njollos normal qe do te prishet..je shprehur gabim......emo jane persona qe deshirojne te bien ne sy tek te tjeret,mendojne se skane shume ndjenja njerezore.jane i cik si ka*a dhe si dine kuptimin jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 3:43 pm

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D


arl,nqs flasim per TRUE EMO, ath nuk kan si ta kuptojn, esht ne gjak kjo pun,jan te destinuar te jetojn me lot ne sy,ske cben....nejse i don't care 2
lacuna e ke shuuume po shume gabim.njeriu nuk lind emo.kur njeriu vjen ne kete jete eshte nje flete e bardhe.tani kete fleten e bardhe duhet ta shkruash bukur dhe paster por nqs e njollos normal qe do te prishet..je shprehur gabim......emo jane persona qe deshirojne te bien ne sy tek te tjeret,mendojne se skane shume ndjenja njerezore.jane i cik si ka*a dhe si dine kuptimin jetes


kjo dmth qe ti nuk beson ne ate shprehejn apo ate qe thon shum njerez qe njeriu sapo lind ''i varet ne qaf fati''?? ke te drejt,spo them qe ske,por ama me kalimin e kohes,ktyre njerezve i rrenjoset ne koke qe jeta nuk esht per to,madje aq shum i rrenjoset saqe vjen momenti, ti e di shum mire,perfundojn ne vetvrasje...thash une,ndoshta jan destinuar te mbartin kte karakter,por ama nuk esht faji i tyre,ndjehen keq o njerez,skan cbejn,jan thjesht te pafuqishme te luftojn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 4:29 pm

ok jam dakort me ate qe ke thene me siper. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 4:50 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D


arl,nqs flasim per TRUE EMO, ath nuk kan si ta kuptojn, esht ne gjak kjo pun,jan te destinuar te jetojn me lot ne sy,ske cben....nejse i don't care 2
lacuna e ke shuuume po shume gabim.njeriu nuk lind emo.kur njeriu vjen ne kete jete eshte nje flete e bardhe.tani kete fleten e bardhe duhet ta shkruash bukur dhe paster por nqs e njollos normal qe do te prishet..je shprehur gabim......emo jane persona qe deshirojne te bien ne sy tek te tjeret,mendojne se skane shume ndjenja njerezore.jane i cik si ka*a dhe si dine kuptimin jetes


kjo dmth qe ti nuk beson ne ate shprehejn apo ate qe thon shum njerez qe njeriu sapo lind ''i varet ne qaf fati''?? ke te drejt,spo them qe ske,por ama me kalimin e kohes,ktyre njerezve i rrenjoset ne koke qe jeta nuk esht per to,madje aq shum i rrenjoset saqe vjen momenti, ti e di shum mire,perfundojn ne vetvrasje...thash une,ndoshta jan destinuar te mbartin kte karakter,por ama nuk esht faji i tyre,ndjehen keq o njerez,skan cbejn,jan thjesht te pafuqishme te luftojn.Ajo esht mese e vertet....
Ato jan njerez ose sic pershkruhen ndryshe nga disa njerez jan "qeveri ne vete"..
Pse i keni kaq inat...nuk e kuptoj...JU KAN BER GJE ?
Nqs se po kijini inat nqs se jo...atere s'ka arsye per ti pat inat...At rrug zgjodhen..
Ne nje an ka emo qe jan tamam t'vertet po shumica qe hiqen si emo qe njofin vec tokio hotel e kto..i urrej ne max dhe thon qe jam emo nuk ngjoj muzik tj pervec emo...esht shtirje ne kulm...
dhe te nesermen vishen me ngjyra ngjyra thon jam bo rrepiste... Evil or Very Mad
kto po qe sja vlejn Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 4:53 pm

tashi inat thot kjo, un thash sme interesojn fare, dhe sme pelqejn se ato akoma se kankuptu qe jeta esht shum e bukur dhe skan besim te vetja dhe skan gjet akoma forc per tjetu e kshu gjerash, pff plus qe snjof naj emo t`vertet, ca shof e kam njoft jan qe kan pakmuj qe "jan bere emo" Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 5:13 pm

jane thjesht adoleshenta qe e jetojne ne nje menyre tjeter jeten..shume vk meqe ra fjala...''emo''eshte thjesht nje menyre jetese per nje fare kohe''adoleshenca''se smund me qene emo 50 vjec Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 6:59 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
i just don`t give a shit per ta..jeta eshte super e bukur..ato skan arrit akoma ta kuptojn kte, pra sme interesojn :D


arl,nqs flasim per TRUE EMO, ath nuk kan si ta kuptojn, esht ne gjak kjo pun,jan te destinuar te jetojn me lot ne sy,ske cben....nejse i don't care 2
lacuna e ke shuuume po shume gabim.njeriu nuk lind emo.kur njeriu vjen ne kete jete eshte nje flete e bardhe.tani kete fleten e bardhe duhet ta shkruash bukur dhe paster por nqs e njollos normal qe do te prishet..je shprehur gabim......emo jane persona qe deshirojne te bien ne sy tek te tjeret,mendojne se skane shume ndjenja njerezore.jane i cik si ka*a dhe si dine kuptimin jetes


kjo dmth qe ti nuk beson ne ate shprehejn apo ate qe thon shum njerez qe njeriu sapo lind ''i varet ne qaf fati''?? ke te drejt,spo them qe ske,por ama me kalimin e kohes,ktyre njerezve i rrenjoset ne koke qe jeta nuk esht per to,madje aq shum i rrenjoset saqe vjen momenti, ti e di shum mire,perfundojn ne vetvrasje...thash une,ndoshta jan destinuar te mbartin kte karakter,por ama nuk esht faji i tyre,ndjehen keq o njerez,skan cbejn,jan thjesht te pafuqishme te luftojn.Ajo esht mese e vertet....
Ato jan njerez ose sic pershkruhen ndryshe nga disa njerez jan "qeveri ne vete"..
Pse i keni kaq inat...nuk e kuptoj...JU KAN BER GJE ?
Nqs se po kijini inat nqs se jo...atere s'ka arsye per ti pat inat...At rrug zgjodhen..
Ne nje an ka emo qe jan tamam t'vertet po shumica qe hiqen si emo qe njofin vec tokio hotel e kto..i urrej ne max dhe thon qe jam emo nuk ngjoj muzik tj pervec emo...esht shtirje ne kulm...
dhe te nesermen vishen me ngjyra ngjyra thon jam bo rrepiste... Evil or Very Mad
kto po qe sja vlejn Smile
e sipas teje cfare bene nje emo ''i vertete''.??????vret veten?????/ska ndonje gje?nje here do te jete emo,nje here repiste tjetra?demokraci.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:05 pm

RockAngel shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
RockAngel shkruajti:
Cka dini per njerzt ce jane EMO??

Si duken?

Si ndjehen gjithmon etj?

EKZISTON NJE TEME E TILL, NEJSE.....

PER EMOT...PPFFFF MUA MDUKET SE KAN IK NE MODE TANI,STILI I TYRE,AHAA PARA CA KOHESH DHE SHOQJA IME QE DEGJON TALLAVA KISHTE QEF TE DUKEJ EMO... RazzSHOQA DONTE TU BONTE EMO E HAHAHAHA....

pergjigjen e ka thon kjo kane dale jasht mode RazzOops nuk e dija qe egziston kjo tem sapo thash jam new n'ket forum :D

edhe...

Pytja nuk ke a jan IN apo OUT... po car dini per ta..? :D
e dhash pra menimin tim kane dal jashte mode....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:10 pm

nuk eshte se di shume per ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:12 pm

sweet_girl shkruajti:
nuk eshte se di shume per ta

kur sdine ata si ndihen per veten e tyre..jo me ne per ata..pra si eshte thene dhe me lart''qeveri me vete''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:17 pm

Slash shkruajti:
sweet_girl shkruajti:
nuk eshte se di shume per ta

kur sdine ata si ndihen per veten e tyre..jo me ne per ata..pra si eshte thene dhe me lart''qeveri me vete''
pse ka ndonje emo ktu te forumi apo si eshte puna?? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:19 pm

sweet_girl shkruajti:
Slash shkruajti:
sweet_girl shkruajti:
nuk eshte se di shume per ta

kur sdine ata si ndihen per veten e tyre..jo me ne per ata..pra si eshte thene dhe me lart''qeveri me vete''
pse ka ndonje emo ktu te forumi apo si eshte puna?? scratch

ka me duket Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:21 pm

Une sdi asigjo,por me pelqejn qe jan qiviri ne vete si ka thon shoku slash,, :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 7:29 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Une sdi asigjo,por me pelqejn qe jan qiviri ne vete si ka thon shoku slash,, :D
po pra ashtu jane qiviri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cka dini per EMO's?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka dini per EMO's??   Cka dini per EMO's?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cka dini per EMO's??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a dini te cmoni ate qe keni??
» ne sa gjuhe dini te thoni TE DUA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: