Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
msn... - Faqe 38 I_vote_lcap17%msn... - Faqe 38 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
msn... - Faqe 38 I_vote_lcap29%msn... - Faqe 38 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
msn... - Faqe 38 I_vote_lcap31%msn... - Faqe 38 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
msn... - Faqe 38 I_vote_lcap23%msn... - Faqe 38 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
hot_spicy
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Darkangel
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
angel boy
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Child In Time
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Blue Paradise
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
rapper_girl
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Mars
msn... - Faqe 38 I_vote_lcapmsn... - Faqe 38 I_voting_barmsn... - Faqe 38 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 msn...

Shko poshtė 
+22
Glamours' Master
PiG-Pog-U
Big_Boss
Iron Snake
don corleone
Nightmare
anisa
*...BE YOURSELF...*
Casino Royale
hot_spicy
fefe_
123bla returns
doni
angel boy
Marionette`s Word
Mars
LaLuC-I
Shpirti-pist
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Darkangel
Child In Time
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 12:15 am

ue ue si tvjen jeta man, kot pa lidhje te ndodhin gjera qe si kishe prit, ja pse sduhet me be plane apo parashikime :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 12:17 am

jam dakort arl,aisher mos bej plane se 1 e para kur ste dalin ca ke planifiku sot per pas ca muajsh,zhgenjehesh e behesh per uje te ftohte,
2mpo pse duhet tparashikosh iher????
prite jeten si tvi se kur vjen vet vjen me mire

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... - Faqe 38 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 12:25 am

normal hehe kshu si po me ndodh mu, no plans, better life :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 3:11 am

Hahahaha bo plans!Yea dereams:D
Jeta vjenj ashu si e nderton ti!
Planet duhen por jo te largeta fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 6:00 pm

haha fare fare, sepse mund tvij qe i gje qe ta ndryshoj komplet rrjedhen e ngjarjeve, esh kaq bukur :D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 12:11 am

sa shpejt kan filllu me ik robt Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 12:13 am

ehhhh....jan lodh me siguri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 12:17 am

me siguri :p

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 8:10 pm

FOL ME NIKU

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... - Faqe 38 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 8:12 pm

niki keto gabime si lejoj un geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 8:23 pm

hahaaha pse me ta thash me perkedheli

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... - Faqe 38 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:25 pm

Gysiiiiiii Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 1:09 am

juxhen pse kisha pershtypjen un se kishe e ke pa iher alkimine scratch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:31 pm

si mi tkeqen qenka kjo qe edhe ai qe ska faj qe zihet do mari denim si qenka kjo pun ca me u perjashtu kot ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:32 pm

nuk e paske kuptuar..asnjeri ska pse te zihet..asnjeri mos te sulmoj antaret, kshu do jemi n`rregull tgjith.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:33 pm

epo po te flasin tjeret me kunja ca duhet me i duru ato ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:35 pm

po ta kishe lexuar me me vemendje aty thuhej "cdo sulm i drejtperdrejt ose JO I DREJTPERDREJT (qe ktu futen kunjat) nuk do tolerohet.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 4:36 pm

ahaa do me thon kunjat u lejonkan Razz muhaha okok shnet ja klm,,, Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:28 pm

kush do jet tjeter te mitingu sot Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:29 pm

ku si kur...qysh? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... - Faqe 38 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:29 pm

ne tiran mi pra,te ps..ne oren 7..una per vete jo Arl,jam ne el Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:29 pm

ora 7,para kryeministris:) lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:30 pm

Ca mitingu mi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:30 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ne tiran mi pra,te ps..ne oren 7..una per vete jo Arl,jam ne el Razz


hahaha
po sot e ka edhe p.d-ja n`qender Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 6:31 pm

nuk ndermend me u lag prap ne shi.....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

msn... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... - Faqe 38 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 38 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: