Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
msn... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
msn... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
msn... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
msn... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
msn... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
msn... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
msn... I_vote_lcap17%msn... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
msn... I_vote_lcap29%msn... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
msn... I_vote_lcap31%msn... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
msn... I_vote_lcap23%msn... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
hot_spicy
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Darkangel
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
angel boy
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Child In Time
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Blue Paradise
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
rapper_girl
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Mars
msn... I_vote_lcapmsn... I_voting_barmsn... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 msn...

Shko poshtė 
+22
Glamours' Master
PiG-Pog-U
Big_Boss
Iron Snake
don corleone
Nightmare
anisa
*...BE YOURSELF...*
Casino Royale
hot_spicy
fefe_
123bla returns
doni
angel boy
Marionette`s Word
Mars
LaLuC-I
Shpirti-pist
Lacuna_Coil
Blue Paradise
Darkangel
Child In Time
26 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 1:54 pm

edhe un kte lart Laughing
ej sesht tema antari siper e scratch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 1:54 pm

e di e di po nga qe jam mesuar me postu ashtu prandaj :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 2:00 pm

do behemi nai dit tap nga lokali jot eee :Birre;: drunken sunny

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 2:01 pm

po moj ku te duash ti vetem hap gojen dhe gati me ke mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 4:03 pm

jam tu ik iher se lash nam skam msu gjeeeeeeee
ju puuuuuuuuth juxhen, enea
shnet

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 4:04 pm

kalofsh mir nen shoqerin e libraave dhe un gati jam se ngala ketu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:40 pm

na beni muhabeteeeeee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:41 pm

nga humbe sot ti moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:43 pm

u sot kam bredh me mamin,nga skemi shkuu
bera shping sot,puu ca stresiiiiiiii
nga ora 3 kam arrdh ne shpii,jam lodhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:46 pm

e mire parandaj su fute ne net un prit FJALE E CENSURUAR tate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:47 pm

aahhahahahahahahahaha,po prandaj se mami donte te me blinte ca gjera,sa me nje dyqan ne nje dyqan,u lodhaaaa,
o dreqq sa te bukur e ke avatarin eeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:49 pm

ylli qenke semur ti mi :S
nga shiu e di un Crying or Very sad
a po mso nai gje ?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:50 pm

Blue Paradise shkruajti:
u sot kam bredh me mamin,nga skemi shkuu
bera shping sot,puu ca stresiiiiiiii
nga ora 3 kam arrdh ne shpii,jam lodhhhhhhhhhh

se di pse por hera pare qe po me duket enderr e bukur te dal per shopping
du te daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:50 pm

e di dhe firmen fiksim e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:51 pm

se kam prek me dor analizen,do e filloj neser tamam se dhe sot me iku dita kot,po ti??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:51 pm

sme msohet Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:51 pm

Darkangel shkruajti:
e di dhe firmen fiksim e kam
kujt i thu qe je e bukur ti eeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:53 pm

tytyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 7:54 pm

hahhaahahahaha mos me genjee mooooooo,se sjam gje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 8:08 pm

o juxhen boll i bere zile denades se ka nje zile qe te dhin fare, ahahahahahahahha

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 8:46 pm

Child In Time shkruajti:
o juxhen boll i bere zile denades se ka nje zile qe te dhin fare, ahahahahahahahha

uhahauhahah ca zile ka mqqafsh??mos mthuaj lolipopin!!!!1
do i bej miiiii tongue Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 8:48 pm

jooooooooo as mos ja co neper mend tlutem
ka nje fishkellim, po fiks sikur esht nai cun tu gjujt nai goc Laughing ahahahahahahahahha me shkatarron

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 8:51 pm

uhahaahuhahahha kushedi e ka si fishkellima ime kur gjuj gocat e klases lol! lol!
haahaah sa dru jam une dhe fishkellima ime, Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
msn... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 9:02 pm

I them slash se sme punon as msn,,ene as ajo qe me pyte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1Fri Feb 13, 2009 9:05 pm

i zuri gjumi adoleshentet ku jeni reeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

msn... Empty
MesazhTitulli: Re: msn...   msn... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: