Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Painkiller Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Painkiller Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Painkiller Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Painkiller Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Painkiller Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Painkiller Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Painkiller Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Painkiller Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Painkiller Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Painkiller I_vote_lcap17%Painkiller I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Painkiller I_vote_lcap29%Painkiller I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Painkiller I_vote_lcap31%Painkiller I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Painkiller I_vote_lcap23%Painkiller I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
hot_spicy
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Darkangel
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
angel boy
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Child In Time
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Blue Paradise
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
rapper_girl
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Mars
Painkiller I_vote_lcapPainkiller I_voting_barPainkiller I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Painkiller

Shko poshtė 
+15
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
RioT
total overdose1
COLORED_SPIRIT
baks
Une
rapper_girl
Child In Time
Endi
fefe_
Mars
angel boy
VEGENCY
almir_metallica_4ever
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 1:32 pm

Grup i formuar prej gati 8-9 muajsh luajm Thrash Metal
Pjesetaret

Almir(une) - Lead guitar
Ennio - Rythym & lead gutar
Denis - Bas
Noel - Bateri

per momentin skemi nji vokalist po nqs do njeri te provoje te na thote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
VEGENCY
Adoleshent
Adoleshent
VEGENCY

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 29
Vendndodhja : hell...&...alkimi..... iliria...converse
Hobi : muzika
Koha e lire : prova me grupin ...studim
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 6:35 pm

O ALMIRO E HAPE TEMEN SHPEJT E SHPEJT EEEEEEE HAHAHA
CUNAT I KAM NIGJU SHUME DHE KAM BESIMIN SE DO TE ECIN....DUHET TE PUNOJNE SA ME SHUME PER TE ARITUR ATE CKA DUAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 6:40 pm

une sju ndihmoj dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:22 pm

Sa me pelqenka emri grupit!Ishalla poe gjeni shpejt e ndonje vokalist te mire,suksese nga ana ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:17 pm

un i kam pa live
shume e bukur u be atmosfera ateher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:42 am

si njof fare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 6:25 pm

Mars shkruajti:
Sa me pelqenka emri grupit!Ishalla poe gjeni shpejt e ndonje vokalist te mire,suksese nga ana ime

hehe albumi me i mir i Judas Priest, normal qe do jet emer i bukur Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Tue Jul 29, 2008 7:18 pm

I UROJ SUKSESE CUNAVE :D
kam degjuar per ta
3 anetare te ksaj bande i njoh
kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 12:06 am

Une njehere e kam degjuar live kete grupin,me pelqen per faktin se bejne shume covera nga MetallicA,por edhe nga emri sigurisht :D,suksese cunave,e di qe kane bere dhe live te tjera po skam mundur te shkoj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 31
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:02 am

mua nuk me pelqejne fare i kam pare live dhe sipas meje vetem thresh metal nuk quhet ajo muzike,kitaristi nuk di rene kitares fare sikur i bie ciftelise hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:49 am

baks shkruajti:
mua nuk me pelqejne fare i kam pare live dhe sipas meje vetem thresh metal nuk quhet ajo muzike,kitaristi nuk di rene kitares fare sikur i bie ciftelise hahahaha

e kush je ti qe i paske par, po pate byth thuje emrin, u be surrati jot me dhen vlersime Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:01 pm

baks shkruajti:
mua nuk me pelqejne fare i kam pare live dhe sipas meje vetem thresh metal nuk quhet ajo muzike,kitaristi nuk di rene kitares fare sikur i bie ciftelise hahahahaou kur u bone dhe ti me tall bythen pupupupupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:02 pm

Child In Time shkruajti:
baks shkruajti:
mua nuk me pelqejne fare i kam pare live dhe sipas meje vetem thresh metal nuk quhet ajo muzike,kitaristi nuk di rene kitares fare sikur i bie ciftelise hahahaha

e kush je ti qe i paske par, po pate byth thuje emrin, u be surrati jot me dhen vlersime Evil or Very Mad

o arlinda ska gjo mi se e njof un e kam shok mos u nxef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:03 pm

vokalistin e gjetem rudi erdhi prap (ai qe ishte qe ne fillim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:03 pm

rapper_girl shkruajti:
I UROJ SUKSESE CUNAVE :D
kam degjuar per ta
3 anetare te ksaj bande i njoh
kaq

kush je ti? ke njef nga ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 31
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:38 am

Child In Time shkruajti:
baks shkruajti:
mua nuk me pelqejne fare i kam pare live dhe sipas meje vetem thresh metal nuk quhet ajo muzike,kitaristi nuk di rene kitares fare sikur i bie ciftelise hahahaha

e kush je ti qe i paske par, po pate byth thuje emrin, u be surrati jot me dhen vlersime Evil or Very Mad
o lale qetesohu se une i njoh me mire pjestaret se ty,madje dy prej tyre kam 8 vjet qe i njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:13 am

bo i kam shok..mpelqejn shum kur lujn live..tgjith jan tpapam venin e vet ckamn ngrup..ennion e kan galalt fare..go on PAINKILLER..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 4:51 pm

o almir po edhe ketu ti mer cun????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 9:02 pm

suksese suksese suksese!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 6:54 pm

ej se harrova un neser kena live te lokali ngjit me REFLEXION-in perballe akademise se arteve ne oren 20.00 bashke me grupin TROUT hajdeni sa me shume veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 10:01 pm

painkillerat mund te bejne ndonje live ne el :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 12:35 am

rapper_girl shkruajti:
painkillerat mund te bejne ndonje live ne el :D:D:D

ne fakt kjo gje ka muaj qe diskutohet por nuk dihet nese do realizohet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 2:25 pm

hajde hajde plz,bejm live te rock caffe. iii kam qef ti njoh si grup.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Painkiller Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 10:02 pm

ishim dje pse serdhet vetem free spirit takova sot ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 10:03 pm

si shkoi live mo ? :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content
Painkiller Empty
MesazhTitulli: Re: Painkiller   Painkiller Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Painkiller
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika :: Rock & Metal-
Kėrce tek: