Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
JORGJI PANARITI Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
JORGJI PANARITI I_vote_lcap17%JORGJI PANARITI I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
JORGJI PANARITI I_vote_lcap29%JORGJI PANARITI I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
JORGJI PANARITI I_vote_lcap31%JORGJI PANARITI I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
JORGJI PANARITI I_vote_lcap23%JORGJI PANARITI I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
hot_spicy
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Darkangel
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
angel boy
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Child In Time
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Blue Paradise
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Child Of Darkness
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
rapper_girl
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Mars
JORGJI PANARITI I_vote_lcapJORGJI PANARITI I_voting_barJORGJI PANARITI I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 JORGJI PANARITI

Shko poshtė 
+3
fefe_
baks
almir_metallica_4ever
7 posters
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 11:52 pm

e njef njeri kte????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 31
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:52 am

o almir kush eshte ky shoqja jote e re hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 12:58 am

haha
dhe cdo tem thot
e njef njeri kte

po thuji e burr 2 llafe
ku jeton , ca ban , kur ka vdek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:01 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
e njef njeri kte????????????

haha o almiro je i modh, na thuj nai gje mo dreq Laughing
se kshu nga emri duket si grek ky Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 1:50 pm

jo shqiptar esht esht piktor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_HIP-HOP_king
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
the_HIP-HOP_king

Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 10:26 am

rrahmet paste jorgji panariti ka qen i ati i spiro panaritit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:51 am

iii kte e njof una dhe e kam pas shum xhan mgjthse tani nuk jeton me!!!!!!
xhaxhi jorgjin e kam pas komshi dhe ka qen shum burr i mire babi i xhaxhi spiros qe prap esht i mir!!!!!!ka qen piktor po ja trashegoi te birit profesionin dhe ska shum qe ka vdekur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:39 pm

ky robi rrahmet paste sot mush 2 vjet qe ka vdekur...mami ime ka ik atje se e kam komshiiiii Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 8:19 pm

ky esh piktor i periudhes se rilindjes,shum ndikues dhe rendesishem per ate periudhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
JORGJI PANARITI Empty
MesazhTitulli: Re: JORGJI PANARITI   JORGJI PANARITI Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JORGJI PANARITI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: