Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcap17%ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcap29%ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcap31%ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcap23%ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_lcapENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_voting_barENNIO MORRICONE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ENNIO MORRICONE

Shko poshtė 
+12
Lacuna_Coil
Burzgoroth
rapper_girl
Endi
Child Of Darkness
RioT
dj jero
The_Sentinel
fefe_
Une
Child In Time
almir_metallica_4ever
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ENNIO MORRICONE   ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:34 pm

chi mai
ecstasy of gold
the man with the harmonica
bilitis
mission
once upon a time in america
for a few dollars in more
the good, the bad and the ugly
die wilde horde
Le vden Le cri
etj

jan tpaperseritshme!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ENNIO MORRICONE   ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:38 pm

ectasy of gold esht mrekull edhe nga metallca~t jo me origjinali.
une vdes fare dhe per once upon a time in america. kam derdh lot kur kam par filmin dhe kam degjuar kengen. ose For a few dollars more,e keni par filmn??esht i papare

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ENNIO MORRICONE   ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:45 pm

ii papare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ENNIO MORRICONE   ENNIO MORRICONE - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ENNIO MORRICONE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: