Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcap17%si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcap29%si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcap31%si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcap23%si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_voting_barsi ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ju therisnin kur ishit femije

Shko poshtė 
+12
Mars
Darkangel
Blue Paradise
sweet_girl
LaLuC-I
Child Of Darkness
don corleone
Lacuna_Coil
Iron Snake
Child In Time
Soldier Of Fortune
doni
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:57 pm

kjo per anisen

E zeza sofke qe beri Nisken si preu koken po kerthisken. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:57 pm

angel boy shkruajti:
kjo per anisen

E zeza sofke qe beri Nisken si preu koken po kerthisken. Razz

hhaahahahahaahhahaahahahahahaahahahahahahahahaa o me rob di casa sa kam qeeeeeeesh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:59 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
kjo per anisen

E zeza sofke qe beri Nisken si preu koken po kerthisken. Razz

hhaahahahahaahhahaahahahahahaahahahahahahahahaa o me rob di casa sa kam qeeeeeeesh
hahahaha korcarce xhen :D :D :D :D a e therrisnin niska dhe kshu do thonin korcaret per te hahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 10:59 pm

boohhh ju korcaret shum kinezce flisni Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:00 pm

e pra e si puna juj... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:01 pm

mire mjaft dole nga tema

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:01 pm

golke me kan pas therrit mua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:02 pm

me falni do komentohet me emri im se un skam komentuar per ju ?????????
me therrisnin nisku me perkelleli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:04 pm

anisa shkruajti:
me falni do komentohet me emri im se un skam komentuar per ju ?????????
me therrisnin nisku me perkelleli

po shaka po benim mi goce...nejse mfal nese je ofenduar :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:04 pm

po pse me nuk e komentuam shum ne vetem ca postime te vogla. lol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po pse me nuk e komentuam shum ne vetem ca postime te vogla. lol

po ti sikur je dhe moderatore dhe nuk te lejohet cati Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 11:07 pm

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po pse me nuk e komentuam shum ne vetem ca postime te vogla. lol

po ti sikur je dhe moderatore dhe nuk te lejohet cati Laughing

oouuuu??? maje men kte qe the.

postove gje jasht temes, do te te prishen direkt direkt postimet Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:46 pm

mel
qofte
pyfte
mistrece
bishtalece
llapazane
syjeshilkė Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:46 pm

loni
dhe kshu me thot akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:47 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
loni
dhe kshu me thot akoma
paske mbetur akome bebe mesa duket Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 10:00 pm

per time am dhe tim at ashtu do mbes gjithmone :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju therisnin kur ishit femije   si ju therisnin kur ishit femije - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ju therisnin kur ishit femije
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: