Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?

Shko poshtė 
+19
xheneta
ema
vajza trendy
anisa
H_boy354
Burzgoroth
metallica_death
Blue Paradise
maria gracia
kristina
the doctor 2000
hot_spicy
3bla
Mars
AURORA BOREALIS
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
23 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 7:57 pm

per mua mund ti marresh te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 8:32 pm

cilesi qe jo te gjith e kan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 8:34 pm

por nga e cila mund te perfitoje cdokush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 9:10 pm

te perfitosh nga dicka e drejt nuk esht aspak e gabuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 9:26 pm

me shum cilesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 11:02 pm

cilesi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 12:43 pm

cilsi vetem cilsi esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 3:58 pm

sinqeriet i tepert i tepert qe perdoret cdo vend apo ne cdo rast mund te merret dhe mendjelehtesi
mghthse me shum esht cilesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vajza trendy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 32
Vendndodhja : korca
Hobi : muzika
Koha e lire : verdalle neper korce
Piket : 7
Data e regjistrimit : 11/08/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 6:21 pm

sinqeriteti gjeja me e bukur qe ka nje njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vajza trendy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 32
Vendndodhja : korca
Hobi : muzika
Koha e lire : verdalle neper korce
Piket : 7
Data e regjistrimit : 11/08/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 6:38 pm

jasht teme

child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 9:10 pm

Te dyja bashke..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 26
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 14, 2010 2:04 pm

simqeriteti eshte gjeja me e bukur qe mund ta kete dikushe sinqeriteti eshte nje cilsi e veqant te cilen sot shume pak njerez e kan sinqeriteti nuk ka qmimie por fatkeqesisht po keqpordoret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 17, 2010 2:54 pm

Mendoj se ashtu si cdo gje ne kete jete edhe sinqeriteti ka nje kufi.nqs sinqeriteti eshte ne masen e duhur dhe jo i tepruar atehere eshte nje cilesi shume e mire ,por sinqeriteti i tepruar mendoj se ne ne ditet e sotme merret si dobesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 27, 2010 10:23 am

per mendimin tim do ta quaja cilesi por....duke par ndodhit e sotme...duke par sesi funksionojn gjerat me njerzit do ta cilesoja dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 27, 2010 9:25 pm

un mendoj se esht dhe cilesi dhe dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 26
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 23, 2011 12:29 pm

varet nga situata .. per te miren tende ose te dikujt tjeter do te te duhet edhe te genjesh .. te gjithe genjejne fundja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: