Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcap17%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcap29%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcap31%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcap23%Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
hot_spicy
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Darkangel
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
angel boy
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Child In Time
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
rapper_girl
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Mars
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_lcapSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_voting_barSinqeriteti - cilesi apo dobesi? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?

Shko poshtė 
+19
xheneta
ema
vajza trendy
anisa
H_boy354
Burzgoroth
metallica_death
Blue Paradise
maria gracia
kristina
the doctor 2000
hot_spicy
3bla
Mars
AURORA BOREALIS
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:45 pm

Per mendimin tim sinqeriteti esht cilesi sepse ne baze te tij krijohet cdo gje e paster.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:56 pm

cilesi re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:57 pm

cilesia me e bukur qe ka dikush

Nuk e kam fjalen dikush kshu ne pergjithesi, po me "dikush" une e kam fjalen per nje person qe kam ne mendje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:59 pm

cilesi per te dobtit.
shaka kjo

dhe une mendoj se cilesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 6:02 pm

o lacuna
o ti qe i di te gjitha shprehjet frazeologjike ne bot

ajo eshte per te dobtit , perdoret per dashurin , jo sinqeritetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 6:04 pm

i di hoti gjith shprehjet bashk me vdekjen skam pun une.

pastaj kot ja futa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 6:16 pm

mendoj se eshte cilesi por ne ditet e sotme merret si dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:40 pm

Cilesi, nuk e lidh sinqeritetin me dobesine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:43 pm

cilesi....po varet me ke e perdor..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:35 pm

jo gjith njerzit jan te tille,por ato qe jan te sinqerte e kan me shum se cilsi,e kan virtyt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:36 pm

un them qe ne ditete sotme ta marrin dobesi ose naivitet Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:37 pm

sinqeriteti nuk ka te bej me naivitetin shum,po mashtrimi me ke ka te bej??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:38 pm

cilesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 39
Mosha : 31
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:40 pm

normale qe dobesi eshte budallallek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:41 pm

pse e thu ket??
njerezit duhet te jene me te sinqerte.
un e shoh si cilesi sepse me pelqen te shoh tek njerezit anet e mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:43 pm

ka drejt kristina denis.
psh pse mos thot ajo qe jam goc njish?? ce do sinqeritetin.hahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:45 pm

shiko qe njeriu ka me shum cilesi te keqija,aq shum sa cdo njeri te botes te njohesh do te duket bastard.duhet te shohesh cilesite e mira te njeriut qe te shohesh ctip eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:46 pm

nuk e kuptove postimin tim??hahahhaha kap thelbin denis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 10:47 pm

e kuptova lacuna por ky eshte mendimi im pse sinqeriteti eshte cilesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 11:02 pm

sinqeriteti sigurisht qe eshte cilesi e njeriut dhe jo dobesi por kjo nuk do te thot qe te gjithve ti themi gjithcka (psh gjerat tona personale)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 12:31 am

cdo njeri ka cilesit e tij te mira dhe te keqia.dhe sinqeriteti eshte cilesi e njerzve ashtu sic eshte dhe dobesia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 12:33 am

sinqeriteti esht cilesi por i tepruar dhe sidomos te ata qe se meritojn esht dobesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 1:54 pm

cilesi per disa dhe dobesi per disa te tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 10:21 pm

persa i perket marredhenieve te pastra esht cilesi ndersa po ta marrim nga lekundja e egos tone,eshte dobesi por duke qene se gjithmone ne jete duhet te ecim ne baze te cilesive mendoj se e para eshte me e vlefshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 4:33 pm

CILSI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Empty
MesazhTitulli: Re: Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?   Sinqeriteti - cilesi apo dobesi? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: