Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcap17%deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcap29%deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcap31%deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcap23%deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_lcapdeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_voting_bardeklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.

Shko poshtė 
+23
SupergirL
Nightmare
anisa
sOnatica
RockAngel
NIKI
Blue Paradise
*...BE YOURSELF...*
LaLuC-I
Child Of Darkness
Child In Time
Darkangel
elbasanlli-puro
Mrs.perfect
123bla returns
Endi
fefe_
3bla
vdekja_eshte_mundesia
maria gracia
Lacuna_Coil
hot_spicy
don corleone
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:58 pm

Mrs.perfect shkruajti:
me ka humbur truri i motres
kush ta gjej te lutem te kontaktoj me mua (ne fakt si me tru si pa tru njelloj esht ajo)


Suspect Suspect Suspect
e kam gjetur une,ku ta dorzoj??? lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 10:23 pm

unaza ime e preferuar Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:12 pm

1cakmak para 2 ditesh
e kisha dhe dhurat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:19 pm

thika....dhe as i gjo tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:22 pm

fjalet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 6:27 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
fjalet Sad

pse te tuat ishin ato qe gjeta une?? Surprised moos,pse sme the mi??? Shocked Razz i perdora icik,por nuk besoj se e probl.se prap vlejn dhe te perdorura.. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 8:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
fjalet Sad

pse te tuat ishin ato qe gjeta une?? Surprised moos,pse sme the mi??? Shocked Razz i perdora icik,por nuk besoj se e probl.se prap vlejn dhe te perdorura.. Razz

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
o juxhen se ke iden sa kam qesh ahahahahahahahahah

ishte sh per tqesh reagimi jot por...aman dhe ti si tallesh No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 8:41 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
fjalet Sad

pse te tuat ishin ato qe gjeta une?? Surprised moos,pse sme the mi??? Shocked Razz i perdora icik,por nuk besoj se e probl.se prap vlejn dhe te perdorura.. Razz

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
o juxhen se ke iden sa kam qesh ahahahahahahahahah

ishte sh per tqesh reagimi jot por...aman dhe ti si tallesh No

jo mi spo tallem,qafsha tgjith Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 19, 2009 9:49 pm

mka humb nje 500 te reja,kush i gjen te kontaktoj me mua Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 10:12 pm

ca spila Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 10:13 pm

mendja fareeeeeeeeeeeeeeeeee Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 10:15 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ca spila Sad

edhe lacunes i humbi spila me pantera dhe po mban zi tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 10:16 pm

nje fletore e rendesishme(me duket se ma kan vjedhur) Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:25 pm

Mrs.perfect shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
ca spila Sad

edhe lacunes i humbi spila me pantera dhe po mban zi tani

mu mka humb spila me gunsat dhe me flamurin anglez Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:27 pm

Child In Time shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
ca spila Sad

edhe lacunes i humbi spila me pantera dhe po mban zi tani

mu mka humb spila me gunsat dhe me flamurin anglez Sad

uee,sikur na mallku ndo1 ju humbshin spilat Crying or Very sad Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:28 pm

muaahahahah tamam, nfakt ka mundsi, mund tken pa canten time plot me spila dhe kan then "i humbshin ishalla" Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 30
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:29 pm

huuhhh ka shum mka humb nje ore dore Swatch qe ekisha dhurat per b-day nje qafore qe ekisha shum qef Sad tjeter gjo nuk mkujtohet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:30 pm

Child In Time shkruajti:
muaahahahah tamam, nfakt ka mundsi, mund tken pa canten time plot me spila dhe kan then "i humbshin ishalla" Razz

hahaha,mos kem then une kshu,apo jo jo? Rolling Eyes tongue
besoj se per mua kane ishalla i humbin qe ti gjejme se qenkan shuum te bukura Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 11:32 pm

kush i ka gjet,harram i paste,ose me sakt kush na ka mallku, iii

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica

Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 32
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 2:29 am

Shoqen e ngusht edhe dashnin ... sja vlen per kurgjo ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:45 pm

me kishte humbur fleshi po e gjeta prap
e kisha te canta tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:46 pm

1 cakmak ne form kenti , por qe e harrova ne 1 tavolin kur pash ndeshjen dje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:49 pm

anisa shkruajti:
me kishte humbur fleshi po e gjeta prap
e kisha te canta tjeter
une se kam gjet akoma
dhe mua flashi mka humb.. Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 11:55 pm

stilolapsi me stemen e Eagle mobile. e kishim gjith rrjeshti im njelloj,se ku me hmbi, se kush ma grabiti se di???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 12:18 am

shume gjera ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.   deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
deklaroni gjerat qe ju kane humbur kohet e fundit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: