Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap17%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap29%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap31%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap23%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcapA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_voting_barA jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A jeni i/e lidhur?

Shko poshtė 
+40
vanessa
ema
Zhana
H_boy354
jona
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
123bla returns
don corleone
angel boy
bora
AURORA BOREALIS
fefe_
eminem 4ever
kukllabrune
Grifsha
SupergirL
hot_spicy
Come As You Are
Endi
the space
Une
3bla
Hyqmeti '97
ToNI NbD
Toni ETR
odise
kitty
Child In Time
terenc
Rej
LaLuC-I
Blue Paradise
Mars
Lacuna_Coil
rapper_girl
free spirit
smart devil
Soldier Of Fortune
44 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

A jeni i/e lidhur?
Po
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap41%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 41% [ 28 ]
Jo
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap32%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 32% [ 22 ]
Nuk kam qene asnjehere
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_lcap26%A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 I_vote_rcap
 26% [ 18 ]
Totali i votave : 68
 

AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:41 am

as une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:42 am

jo una jam edhe e martuar hahha
apo jo xhen ???? Smile Smile Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:42 am

su morr vesh kush nuk ka qen najher i lidh, megjithse sesht e veshtir me u marr vesh :p

po vazhdoj te jem I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:46 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
jo una jam edhe e martuar hahha
apo jo xhen ???? Smile Smile Razz Razz Razz

pooo, ke dhe fmi madje.aman mi sa te mire e ke.. Razz Razzjo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 12:47 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
jo una jam edhe e martuar hahha
apo jo xhen ???? Smile Smile Razz Razz Razz

pooo, ke dhe fmi madje.aman mi sa te mire e ke.. Razz Razzjo
scratch jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:52 pm

sigurisht kam pothuajse 9 muaj cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:53 pm

poooooooooooooooooooo dhe jam shum i lumtur me kte lidhje qe kam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 7:16 pm

no Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 8:42 pm

jo, per momentin....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 12:16 am

open relationship plako Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 12:18 am

urime arl.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 12:18 am

haha rrofsh gyso huh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 1:13 pm

pooooooooo...me kingun e elb cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 1:18 pm

flm amore per komplimentin :D edhe un me queen e elbasanit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 22, 2009 1:32 pm

Child In Time shkruajti:
open relationship plako Twisted Evil

sa me pelqen ti mua Cool

kam qene, jam, do te jem haha nuk shtyhet vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 1:24 pm

po jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 12:49 pm

ooo sigurisht qe po
dhe keshtu do jem gjthm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 01, 2009 12:50 pm

edhe un edhe un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 10:04 pm

yeeeeeeepppp...and i m crazy in looooveeeeeee... I love you
ps.pse ska zemer tkuqe ktu? Razz Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 11:08 pm

po jam ne lidhje dhe po me shkon shum shum mir (L) ka 1 vit e gjysm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:39 pm

Jo se kam mendjen per lidhje ne kto momente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 1:07 pm

ncuq Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 6:27 pm

pooooooooooooooooooooo prej kohesh I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
vanessa


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 04, 2010 11:32 am

jam ne pritje te personit te duhur...hahahahah Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 10, 2010 4:01 am

ncuq fareeeeeeeeeeeeee tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni i/e lidhur?   A jeni i/e lidhur? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni i/e lidhur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: