Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_lcapSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_voting_barSi do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?

Shko poshtė 
+25
vdekja_eshte_mundesia
Darkangel
dj jero
Big_Boss
Enny-Art
mario
Kauhajoki
LaLuC-I
Zhana
RioT
Rej
Hyqmeti '97
Blue Paradise
angel boy
the space
Ernesto_Guevara
Child In Time
bituku85
toni'world
hot_spicy
elbasanlli-puro
total overdose1
saturno
fefe_
Soldier Of Fortune
29 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:52 pm

mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 6:23 pm

.eshte nje nga gjerat me te shemtuara qe ka njerezimi...shume e neveritshme te shikosh nje djale me nje djale...kunder ligjeve te natyres...po te ishte gje e mire sic thone personat me larte nuk i komentonte gjithe bota per keq kete kategori te fundit te njerezve..
te ishte femija im homoseksual do beja cte mundja per ta shpetuar nqs nuk beja dot gje do ta pranoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 6:42 pm

ja le burrit te merret me ate tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 6:44 pm

hahahahhahahahahhahahahahahhaahhah e gadis un cke ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:29 pm

do luja mendsh Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:30 pm

ateher un sdo isha babai i tij,esht ne gen ajo gje.un shyqyr zotit skam as skam pas gen te till :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:31 pm

uhhh sinqerisht as dua ta mendoj
u pa puna Razz do e msoj qefli gocash qe te vogel te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:32 pm

po normale nqs papi esht ashtu ashtu do dali dhe cuni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:33 pm

do konsulltohesha me nje psikolog

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario


Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

Big_Boss shkruajti:
mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet

kush e fshin mesazhin kur un e shaj nga ropt kete ?
pse se fshini dhe ate qe ka than ky pidhirobve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
do konsulltohesha me nje psikolog

psikolog? pse? siaps teje lezbiket ose geit jan te semure mendor qe kan nevoj per konsultime me psikolog, me beso..ska psikolog ne bote te ti ndryshoj ndjenjat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:33 pm

O zogu kujdes se ai nuk ka shajt
E shofim q je trim por BYE BYE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:34 pm

s.a.m iu fshi postimi direkt atij Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:35 pm

E nejse me mir ! Pse nuk hiqet fare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario


Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:49 pm

ska shance moj debile se mu mkan shajt ktu dhe kam gjith te drejtat e mija te ankohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 7:52 pm

O shoku kush po shan ktu ? Ma thuaj pak !
Qepe ate goje mos te shof te shajt me...Se jo hack te na besh po mutin do na e mbarosh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 8:05 pm

nuk kam asnje lloj ideje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:03 pm

mario shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
mario shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
do i kisha ca me thik pastaj do e mersha zvarr ne rrug....do i beja nje torture te madhe do e kisha bere te met.....
po larg o zot se nuk ka per te bon vaki as i here.

po po me fjal te gjith te fort jeni ju. dhe njeriu i nandertalit kishte me shum horizont se ty... i mjere!
co re pederast mos na ngatarro me veten pler ja klm shnet

kush e fshin mesazhin kur un e shaj nga ropt kete ?
pse se fshini dhe ate qe ka than ky pidhirobveo p,lla r0psh se ai kam qen un re te q,fsh mwtrren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:08 pm

po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:10 pm

baks shkruajti:
po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje

pse sherohet n`spital kjo smundje kshu e?
ca thu o gjergj Laughing Laughing Laughing Laughing
ue ca tbo sezoni plako Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:31 pm

nuk e di....eshte gje e veshtire sepse duhet te shqetesohesh edhe per faktin se nqs e kupton dhe e mbeshtet ti nukje i vetmi qe i nevojitesh
eshte nje shoqeri e tere qe e paragjykon...
sme pelqen te jete i tille ne fakt por nqs eshte....ok nga une ska pengesa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 11:50 pm

Child In Time shkruajti:
baks shkruajti:
po te merrsha vesh dicka te tille do ta shtroja femijen tim ne spital.sepse kjo eshte homseksualiteti semundje

pse sherohet n`spital kjo smundje kshu e?
ca thu o gjergj Laughing Laughing Laughing Laughing
ue ca tbo sezoni plako Razz
edhe sherohet me lal nga psikologet,po por nuk sherohet te rri te vdesi aty mos te turperoje familjen e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:54 pm

shko martohu zemra mamit Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:09 pm

pyta mamin pardje per kte rast ca tbej?
mtha mami: me te keq marrin vesh ata dhe mbaje mend po nuk ndryshoi. thuj te vi turp nga vetja Razz
ja futi p..ordhes lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:07 pm

kur te behem me fmi do e shkruj ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?   Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: