Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Baladat Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Baladat Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Baladat Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Baladat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Baladat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Baladat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Baladat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Baladat Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Baladat Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Baladat I_vote_lcap17%Baladat I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Baladat I_vote_lcap29%Baladat I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Baladat I_vote_lcap31%Baladat I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Baladat I_vote_lcap23%Baladat I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
hot_spicy
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Darkangel
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
angel boy
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Child In Time
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Blue Paradise
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
rapper_girl
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Mars
Baladat I_vote_lcapBaladat I_voting_barBaladat I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Baladat

Shko poshtė 
+4
Soldier Of Fortune
Darkangel
hot_spicy
dj jero
8 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Baladat   Baladat Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 5:12 pm

ju pelqejne????ju ngacmojne ndonje cik gjendjen shpirterore?jepni mendimin tuaj per baladat. king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 5:15 pm

baladat ta bejne shpirtin cope
un nuk degjoj shume balada edhe ato pak qe degjoj i degjoj kur jam keq shpirterisht dhe me bejne te reflektoj per gjerat qe kam bere apo per gjerat qe duhet te bej,si dhe per njerzit qe nuk jane me Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 5:39 pm

MUA TE GJITHE KENGET QE JAN ROMANTIKE MA BAJN SHPIRTIN COPE...ME BEJN TE MEDITOJ...
BALADAT ME PELQEJN DHE I NGJOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 6:55 pm

dhe un i kam fiksim po ama sma bejn shpirtin cop Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:12 pm

eh, i degjoj shume, nese jam mire me bejne te meditoj, nese jam keq me zhysin me keq!

_________________
Baladat Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 5:26 pm

jane vertet te bukura dhe te bejne te ndihesh i vetmuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:23 pm

edhe mua me pelq shume edhe i degjoj shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 8:36 pm

po degjoj nje balade tani dhe eshte shume e bukur "Lips of an angel"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 2:41 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
eh, i degjoj shume, nese jam mire me bejne te meditoj, nese jam keq me zhysin me keq!
ede une njesoj
kurse kur jam e lumtur i kendoj me ze te larte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 2:42 pm

hot spicy shkruajti:
MUA TE GJITHE KENGET QE JAN ROMANTIKE MA BAJN SHPIRTIN COPE...ME BEJN TE MEDITOJ...
BALADAT ME PELQEJN DHE I NGJOJ
ja mbeshtes menimin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 2:44 pm

I NGJOJ KUR JAM E RENE MORALISHT BEHEM AKOMA ME KEQ PO PRAP I NGJOJ..KUR JAM HAPPY AS ME BIE MENDJA Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Baladat Empty
MesazhTitulli: Re: Baladat   Baladat Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Baladat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: