Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Vincent Van Gogh I_vote_lcap17%Vincent Van Gogh I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Vincent Van Gogh I_vote_lcap29%Vincent Van Gogh I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Vincent Van Gogh I_vote_lcap31%Vincent Van Gogh I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Vincent Van Gogh I_vote_lcap23%Vincent Van Gogh I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
hot_spicy
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Darkangel
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
angel boy
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Child In Time
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Blue Paradise
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
rapper_girl
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Mars
Vincent Van Gogh I_vote_lcapVincent Van Gogh I_voting_barVincent Van Gogh I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Vincent Van Gogh

Shko poshtė 
+7
fefe_
Mars
LiKe A sTaR
Endi
COLORED_SPIRIT
Soldier Of Fortune
Enny-Art
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:12 pm

E meriton te jete i pari ne kete teme.
Impresionisti i shkelqyer,piktori i ndjenjes qe shiti nje pikture gjithe jetes,nenvlersuesi i vetes por ama me i vlersuari nga te gjithe,ka kaq shume per te thene mbi te...ama te gjithe bashk!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:18 pm

Nuk esht se marr vesh shume nga piktura, por po shof ca piktura te Vincent Van Gogh me qen se u hap kjo teme. Njera po m pelqeka shume.

Vincent Van Gogh Van-gogh-skull

_________________
Vincent Van Gogh Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 2:32 pm

ah Vincenti e pinte shum duhanin,dhe ne kte pikture ka pasqyruar veten ne kornizat e duhanit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:00 pm

Hmmm..di qe ka qen nje nga bohemet e pare ne lagjen franceze BOHEM..di qe ka pas shpirt artistik shum te madh..enny mund te mkorigjoj nqs gabohem..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:12 pm

babi im i ka shum qejf pikturat edhe shpin plot me piktura e kam.edhe babi kur dilte jashte blinte albume(libra)me piktura te piktoreve te famshem.dhe kam ne shpi disa albume te Van Gogh dhe kur i kam pa pikturat e atij te libri me kan perlqyer shum madje kam hap ne internet dhe kam lexu rreth jetes se Van Gogh ngaqe me pelqyen pikturat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 8:22 pm

Endi shkruajti:
babi im i ka shum qejf pikturat edhe shpin plot me piktura e kam.edhe babi kur dilte jashte blinte albume(libra)me piktura te piktoreve te famshem.dhe kam ne shpi disa albume te Van Gogh dhe kur i kam pa pikturat e atij te libri me kan perlqyer shum madje kam hap ne internet dhe kam lexu rreth jetes se Van Gogh ngaqe me pelqyen pikturat.

gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:11 pm

Po kam degjuar qe ka prere veshin per tia dhuruar te dashures sepse ajo i kishte thene qe gjeja qe pelq me shume tek ai ishte veshi i tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:16 pm

kurse un kam degjuar qe ky e ka prere veshin qe te behet i famshem per kte gje !

se 1 shoku im ka then po nuk hapa 1 ekspozit do vras veten , dhe ai van gogh tha u mbajt mend per 1 vesh , sdo mbahem un haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:20 pm

Une kete e dija arsyen qe ka prere veshin,njs qe e ka pre e ka pre dmth!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 7:33 pm

Mars shkruajti:
Po kam degjuar qe ka prere veshin per tia dhuruar te dashures sepse ajo i kishte thene qe gjeja qe pelq me shume tek ai ishte veshi i tij


jo ai e ka prer veshin per te bere piktur veshin e tij ngaqe nuk e shifte dot e preu dhe e mbante si model para syve+pikturen e lyu me gjakun e tij..kur e maroi pikturen si pelqeu e grisi te gjithen dhe veshin ia dhe si dhurat nje prostitute qe e kishte per zemer..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 1:48 am

COLORED_SPIRIT shkruajti:
Mars shkruajti:
Po kam degjuar qe ka prere veshin per tia dhuruar te dashures sepse ajo i kishte thene qe gjeja qe pelq me shume tek ai ishte veshi i tij


jo ai e ka prer veshin per te bere piktur veshin e tij ngaqe nuk e shifte dot e preu dhe e mbante si model para syve+pikturen e lyu me gjakun e tij..kur e maroi pikturen si pelqeu e grisi te gjithen dhe veshin ia dhe si dhurat nje prostitute qe e kishte per zemer..

Arsyeja e vertet eshte qe e ka prer veshin vetem se e dashura e tij(ishte prostitute me verte) i kishte then qe ishte gjeja me e bukur qe ai kishte. Gjithashtu une di qe nje here per te treguar qe donte nje vjaze ka djeg doren perpara prinderve te vajzes.
Nje gje tj per te: periudha qe ka pikturuar me shume ka qene kur ka qene i shtuar ne cmendine.
Kaq per sot meqe eshte von
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:34 pm

COLORED_SPIRIT shkruajti:
Hmmm..di qe ka qen nje nga bohemet e pare ne lagjen franceze BOHEM..di qe ka pas shpirt artistik shum te madh..enny mund te mkorigjoj nqs gabohem..

nfakt nperiudhen kur Vincent u zhvendos nParis,filloi tkalonte kohe ne lagjen Montmartre e cila ishte e populluar nga njerzit boheme,nqs i kini parasysh,bohemet ishin tipa te lir me shpirt artistik per pikturen dhe letersine kryesisht,pa nje vend tcaktuar jetese,te dashuruar pas substancave sidomos alkoolit..gjithashtu dhe me shpirt revolucionar.pjes e bohemeve kan qene dhe artist te medhenj,si psh Van Gogh megjithse ishteme shum adhurues dhe shoqerues i tyre,Viktor Hygo dhe Sharl Bodler,qe hoqen dor nga parat dhe aristokraciaperkulturen boheme.se dolem pak jasht temepor gjithsesi dhe kto jan gjera interesante rreth artit,dhe Vincent ishte Artist.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:37 pm

sa per te dashuren e Van Gogh,ishte prostitute,ishte dhe me shume se e dashura ai e trajtonte si grua,jetonte me te,pavarsisht nzanatit,megjithse Teo vellai i tij sishte dakort,dhe ishte Teo ai qe e mbante me para Vincentit.V.Gogh gjith jetes se tij u dashurua ,me femrat e plakura nga jeta,te lodhura e te shfrytezuara...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:38 pm

Endi shkruajti:
COLORED_SPIRIT shkruajti:
Mars shkruajti:
Po kam degjuar qe ka prere veshin per tia dhuruar te dashures sepse ajo i kishte thene qe gjeja qe pelq me shume tek ai ishte veshi i tij


jo ai e ka prer veshin per te bere piktur veshin e tij ngaqe nuk e shifte dot e preu dhe e mbante si model para syve+pikturen e lyu me gjakun e tij..kur e maroi pikturen si pelqeu e grisi te gjithen dhe veshin ia dhe si dhurat nje prostitute qe e kishte per zemer..

Arsyeja e vertet eshte qe e ka prer veshin vetem se e dashura e tij(ishte prostitute me verte) i kishte then qe ishte gjeja me e bukur qe ai kishte. Gjithashtu une di qe nje here per te treguar qe donte nje vjaze ka djeg doren perpara prinderve te vajzes.
Nje gje tj per te: periudha qe ka pikturuar me shume ka qene kur ka qene i shtuar ne cmendine.
Kaq per sot meqe eshte von

Po pra kete arsye thashe e une per te cilin kishte pre veshin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:42 pm

ok se kisha me ty se ti je ne rregull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:45 pm

Endi shkruajti:
ok se kisha me ty se ti je ne rregull

Jo ne fakt skishte si ta dinim ndryshe ne se mua Kosova ma ka thene kete kuriozitet rreth tij! :D Meqe ra fj mi bej sh sh te fala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:11 pm

edhe kosova te ben shum shum te fala se shpar kur do te te ktheja pergjigje ti kishe IK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:48 am

un per vete nuk e krahasoj me pikason qe e kam si shpirt!!!!!!ku ka ma mir se pikaso mi????te knaqet syri kur e sheh pikturen!!!!!!gjith ngjyra,gjith sharm,gjith kolore te ndezura....i mrekullushem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:43 pm

Vincent Van Gogh Cafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 8:28 pm

ket pikturen q eshte kafeneja q v.v.g parapelqente e kam riprodhu dhe un:)
hey "hot spicy" normale qe smundesh ta krahasosh PICASSON me V.V.G sepse pik s pari i perkasin rrymave krejt te ndryshme,njeri kubizmit dhe tjetri impresionizmit.:)smund ti krahasosh nga ky aspekt,preferenca mpas esh pune tjeter.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 10:54 am

pse?pikaso eshte i preferuari im :D sve asnji mbi ate Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 5:49 pm

pikrisht TI sven as1 mbi te dhe kjo esh ajo q ne e qujm PREFERENCE...ndersa tkrahasosh esh gj tjeter,ti i krahason sipas shijes,un thjesht tshpjegova q smund ti krahasosh sipas rrymes zemr,nuk ke pse tbesh ftyren e nervrikosme:p..smile:)SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 7:47 pm

edhe pse e kam babin skulptor-piktor sia pres shum per boten e artit por van gogh e njof plus qe edhe pikturat e tij i kam shum qef. ma shum me pelq piktura "vajza me vath perle" qe e kam pa film me personazh kryesor scarlett johansson dhe colin firth :D plus qe e kam lexu dhe liber dhe esht fantastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:38 am

Johannes Vermeer eshte autori i vajzes me veth perle,kshu q ska lidhje me Van Goghun fare:S
duhet t degjosh icik nga babi m mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 9:00 pm

Duke marre shkas nga tema hapa ne net piktura te tij dhe me terhoqi vertet piktura qe po postoj...
nuk e di ka kaq qetesi brenda kaq bukuri ato yjet e pasqyruara...nuk e di por ndoshta paraqet nje pjese te enderrimeve te mia
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Vincent Van Gogh Empty
MesazhTitulli: Re: Vincent Van Gogh   Vincent Van Gogh Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vincent Van Gogh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: