Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ac/Dc Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ac/Dc Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ac/Dc Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ac/Dc Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ac/Dc Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ac/Dc Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ac/Dc Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ac/Dc Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ac/Dc Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ac/Dc I_vote_lcap17%Ac/Dc I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ac/Dc I_vote_lcap29%Ac/Dc I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ac/Dc I_vote_lcap31%Ac/Dc I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ac/Dc I_vote_lcap23%Ac/Dc I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
hot_spicy
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Darkangel
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
angel boy
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Child In Time
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
rapper_girl
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Mars
Ac/Dc I_vote_lcapAc/Dc I_voting_barAc/Dc I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ac/Dc

Shko poshtė 
+3
fefe_
rapper_girl
Soldier Of Fortune
7 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:02 pm

Ac/Dc eshte nje bande Australiane e Hard Rrokut. Jane forumuar ne Sidnej ne 1973 nga vellezerit Malcolm dhe Angus Young. Pjestaret e bandes jane konsideruar si pioneret e Heavy Metal, por ata gjithmone e kane klasifikuar muziken e tyre si rock n roll.

Ac/Dc Ac_dc

Ne 20 Nentor grupi nxorri ne terg albumin e tij me te ri me titull Black Ice. Eshte albumi i pare i grupit pas tete vjetesh. Jam duke e degjuar tani qe po hap temen. Tek kenga e katert jam, dhe pata nje atraksion te fuqishem sapo degjova sekondat e para te kenges se pare te albumit.

_________________
Ac/Dc Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:03 pm

vetem kengen Thunderstruck kam degjuar dhe njoh nga ky grup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorAc/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:10 pm

ka disa kenge te bukura si ajo qe ka thene kjo lart,back in black,for those about to rock etj
un ne fillimet e mia kete grup degjoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 9:50 pm

vetem
the jack dhe back in black
me pelqejne , kenget e tjera te merzitshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:13 am

e kan then gjithmon dhe do vazhdoj ta them, sme pelqejn, mduken shuum kot, se di pse por nga grupet e hard rockut kto sme ngjisin hic pff

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 2:05 am

personalisht mendoj se jane shume te mire.kane kenge shume te bukura.Angus eshte i papare

rock music doesnt have to belong to the young, only the young at heart..."ac/dc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 5:14 pm

Thunderstruck do ta perdori PD per fushate zgjedhore :rock on:
sa i papare eshte doktori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 5:44 pm

Slash shkruajti:
Thunderstruck do ta perdori PD per fushate zgjedhore :rock on:
sa i papare eshte doktori
haha, me verte re?

_________________
Ac/Dc Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:26 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Slash shkruajti:
Thunderstruck do ta perdori PD per fushate zgjedhore :rock on:
sa i papare eshte doktori
haha, me verte re?

kshu e dha ne lajme,nje kenge nga ac/dc por me duket se ishte thunderstruck se se degjova mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 11:59 am

The Best Hard Rock Band..........EVER EVER EVER, LOVE 'EM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorAc/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 1:51 pm

Used to luv them...tashi...s'para i ngjoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Wed Feb 18, 2009 4:08 pm

S.A.M shkruajti:
Used to luv them...tashi...s'para i ngjoj :D

ti kshu ee???? hahhaaa ik mi dreq se do trraf Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ac/Dc Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 4:36 am

Muzika e AC/DC do te jete prezente ne filmin “Iron Man 2”.

Albumi i ri qe do te publikohet me 16 prill, i titulluar “AC/DC Iron Man 2”, do te permbaje 15 kenge te grupit, te nxjerra nga dhjete albume te bandes te publikuara ne periudhen 1976-2008.

Nderkohe filmi do te mberrije ne ekrane me 28 prill.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1Tue Feb 02, 2010 9:44 pm

kto nuk din te plaken mer....per nje admirues te rock-ut, kto bejn pjes te ikonaaaaat
per nje degjuaes te thjesht te rock-ut kto jan shsh te mire

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ac/Dc Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ac/Dc Empty
MesazhTitulli: Re: Ac/Dc   Ac/Dc Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ac/Dc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika :: Rock & Metal-
Kėrce tek: