Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap17%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap29%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap31%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap23%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcappreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_voting_barpreferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 preferoni nje cun interesant apo normal?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

preferoni nje cun interesant apo normal?
interesant
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap67%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
normal
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap17%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
skam pretendime
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_lcap16%preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:17 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
si kjo lart plus
qe mben te ndjehem sh mire ne cdo moment.le te jet interesant apo mendje madhe per te tjeret,mjafton qe me mua tme pelqej..
Suspect Suspect Suspect oj goc pse po dyshoj un ime? :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:19 pm

INTERESANT...DMTH TME BEJ TE QESH TE LUMTUR DHE TE JETE ME MUA KUDO
TIPI VDEKJES DMTH :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:20 pm

mua sme lejohet te postoj ktu por po komentoj postimin e hotit,ose me sakt me behet qefi :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:20 pm

qyqa jo jo ste lejohet, :D se jemi na krahu kundert ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:22 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si kjo lart plus
qe mben te ndjehem sh mire ne cdo moment.le te jet interesant apo mendje madhe per te tjeret,mjafton qe me mua tme pelqej..
Suspect Suspect Suspect oj goc pse po dyshoj un ime? :D :D :D

ku di une pse po dyshon ti

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si kjo lart plus
qe mben te ndjehem sh mire ne cdo moment.le te jet interesant apo mendje madhe per te tjeret,mjafton qe me mua tme pelqej..
Suspect Suspect Suspect oj goc pse po dyshoj un ime? :D :D :D

ku di une pse po dyshon ti
Smile Smile ska gje do e marresh vesh nje dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:23 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si kjo lart plus
qe mben te ndjehem sh mire ne cdo moment.le te jet interesant apo mendje madhe per te tjeret,mjafton qe me mua tme pelqej..
Suspect Suspect Suspect oj goc pse po dyshoj un ime? :D :D :D

ku di une pse po dyshon ti
Smile Smile ska gje do e marresh vesh nje dite

nuk e thash per ndonje qellim,te jesh i sigurt fare,por hapa sondazhet dhe mkapi syri kte tem.
ppfff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:25 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si kjo lart plus
qe mben te ndjehem sh mire ne cdo moment.le te jet interesant apo mendje madhe per te tjeret,mjafton qe me mua tme pelqej..
Suspect Suspect Suspect oj goc pse po dyshoj un ime? :D :D :D

ku di une pse po dyshon ti
Smile Smile ska gje do e marresh vesh nje dite

nuk e thash per ndonje qellim,te jesh i sigurt fare,por hapa sondazhet dhe mkapi syri kte tem.
ppfff
hahhahahha. Surprised Surprised Surprised cke mi pse nxehesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:25 pm

nuk u nxeha miiiiiiiii

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:26 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk u nxeha miiiiiiiii
ok mi te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni nje cun interesant apo normal?   preferoni nje cun interesant apo normal? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
preferoni nje cun interesant apo normal?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: