Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap17%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap29%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap31%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap23%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
hot_spicy
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Darkangel
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
angel boy
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Child In Time
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Blue Paradise
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
rapper_girl
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Mars
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcappreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_voting_barpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

preferoni shoqeri me nje zezak apo me nje te bardhe?
zezak
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap13%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
i bardhe
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap33%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 33% [ 5 ]
me te dy
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_lcap53%preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
Totali i votave : 15
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:26 pm

Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:28 pm

Me te dy!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:40 pm

ska rendesi raca edhe pse zezaket me pelqejen cik me shume Smile
shoqeri me nje zezak/e jasht shtetit se me nje ktu sma merr mendja se do preferoja te rrija me te njs se di, kot flas, deri me sot sme ka qelluar te kem shoqeri me nje zezak/e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitorpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 9:48 pm

me te dy sepse nuk ka rendei rraca po miqesia mes nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpreferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 10:00 pm

nuk e kam problem fare.rendesi ka qe te jet njeri i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:50 pm

NUK ME KA QELLU TE KEM RASTIN TI NJOH PO JAM RRACISTE...NEJSE ZEZAKET I PRANOJ SE SJAN JEVGJ :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:55 pm

fiksim e kam te kem 1 shok apo shoqe zezake pop me shume kam qejf tkem 1 shok :D
aaaaaa sa tmiiir janee :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:57 pm

per mua te dy njerez jan,keshtu qe sme intereson ngjyra e lekures per te ber shoqeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 9:07 pm

Blue Paradise shkruajti:
per mua te dy njerez jan,keshtu qe sme intereson ngjyra e lekures per te ber shoqeri

as mua mi joo po per zezaker vdeeeeesss ama :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 9:08 pm

me njeri normal,te hajrit,ngjyra ska rendesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:27 am

me duket pak teme e pakuptimte dhe me nota racizmi. duhet te ndahen patjeter njerzit??? duhet te zgjedhesh patjeter midis nje te bardhi dhe nje njeriu me ngjyre?? pastaj se kuptoj pse duhet bere kjo pyetje.nuk e kam me don corleonen por ne pergjithsi njerzit pyesin: do doje tkishe miqesi me nje zezak?? per mua esht si te pyesesh: do doje tkishe nje shok nga gjermania psh?? Suspect vetem pse duhet te shtohet ao ''zezak'' ppppffff shenja racizmi jan dhe se luan as topi.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:42 am

1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:50 am

fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:55 am

Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:56 am

fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol


uuuu e di une kte histori.ma ka treguar brentoni ne nje dite te ftohte dimri.mos ka qen dhe endri ushtari???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:57 am

mduket e ke pa dhe ti te rock cafe
1 qe rri vesh me te bardha , rrin dhe te dera shkolles ton ndonjer , ben si gangster aty haha


ska lidhje endri jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:58 am

fefe_ shkruajti:
mduket e ke pa dhe ti te rock cafe
1 qe rri vesh me te bardha , rrin dhe te dera shkolles ton ndonjer , ben si gangster aty haha


qyqaa pse zezak esht ai??jo re se pastaj i bie ka ardh nga afrika ca thu ti?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:36 pm

me nje te bardhe....zezaket me duken sikur kan bere lekuren pis Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 3:51 pm

ne fakt jam pak rracist... po pak fare , kshu qe me nje te bardhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 33
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 6:48 pm

fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol


Uuuu po...Ai tipi qe i dha 5 mije leke Genti per te blere ca patatina drunken

Sa per temen, jam dakort me Jenny_124_xyz: ka permbajtje rracizmi...te thuash "zezak" eshte ofendim kembe e koke. Ndoshta termi me i duhur eshte "njeri me ngjyre"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 6:50 pm

Iron Snake shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol


Uuuu po...Ai tipi qe i dha 5 mije leke Genti per te blere ca patatina drunken

Sa per temen, jam dakort me Jenny_124_xyz: ka permbajtje rracizmi...te thuash "zezak" eshte ofendim kembe e koke. Ndoshta termi me i duhur eshte "njeri me ngjyre"

Sishte zezak por jevg, ndryshon shum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 6:54 pm

Sa genjeni te gjith. Ec ma pranojeni qe te gjith jeni pak racista. Fundja dhe ato me ngjyr jane. Ok ka dhe perjashtime por vetem kur ka ndjenja ne mes se kshu te gjith jemi pak te paturp dhe pak racista. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 33
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 7:03 pm

MeTallicA shkruajti:
Iron Snake shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol


Uuuu po...Ai tipi qe i dha 5 mije leke Genti per te blere ca patatina drunken

Sa per temen, jam dakort me Jenny_124_xyz: ka permbajtje rracizmi...te thuash "zezak" eshte ofendim kembe e koke. Ndoshta termi me i duhur eshte "njeri me ngjyre"

Sishte zezak por jevg, ndryshon shum lol!


Po pse nuk thua ti qe paska qene "pac" ? Ateher te jap plotesisht te drejte Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 7:23 pm

Iron Snake shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
fefe_ shkruajti:
1 zezak qe njofa un , doli mashtrus !
keshtu qe te 2


ti ke njoft nje zezak??? kur mer vlla e njofte??megjithse sesht per tu cudirut,eehh re cun sngeli njeri pa u njohur me ty,pupupuuu cpaske qen Razz


1 aty te rock cafe
e solli saja per te ndihmu kamarierin lol
dhe kur erdhi 00genti i dham 5mije lek per te gjet 1 gje dhe nuk u duk ma ate dite
vl 5 mije leksesh , po sna gjeti as ate gjen se kishim dhe 00gentin aty lol


Uuuu po...Ai tipi qe i dha 5 mije leke Genti per te blere ca patatina drunken

Sa per temen, jam dakort me Jenny_124_xyz: ka permbajtje rracizmi...te thuash "zezak" eshte ofendim kembe e koke. Ndoshta termi me i duhur eshte "njeri me ngjyre"

aahhh qe sma mesove nje her kte emrin Evil or Very Mad Razz .ktu e kam Lacuna po hajt me ska gje, u mesova me ty une. pse lodhesh ti?? thuj xheni shkurt. Razz

se harrova te them te postimi im qe ka ber uote irindi, tamam,me mire dhe me e pershtatshme esht te perdorim ''njerez me ngjyre'' ose hic fare o njerez, pse duhet te bejm dallim dhe ne emertim se kuptoj????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 8:15 pm

sme ka qellu ndonjeher rasti te kem shok nje zezak por gjithmon i kam adhuruar per se largu dhe gjithmon kam pas qef te kem shok nje njeri me ngjyr pasi nuk jam fare rraciste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Empty
MesazhTitulli: Re: preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?   preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: