Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap17%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap29%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap31%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap23%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
hot_spicy
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Darkangel
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
angel boy
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Child In Time
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Blue Paradise
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
rapper_girl
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Mars
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcapme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_voting_barme mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?

Shko poshtė 
+10
ToNI NbD
angel boy
rapper_girl
Endi
hot_spicy
3bla
Soldier Of Fortune
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
14 posters

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?
e bukur
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap8%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
e zgjuar
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap15%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 15% [ 2 ]
te dyja
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_lcap77%me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? I_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Totali i votave : 13
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 9:31 pm

pyetje vetem per meshkuj :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 9:32 pm

te dyjaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D esht engjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 10:16 pm

mund te jete e bukur,me trup yll,po ama po qe se e ka trunin fush aviacioni atehere ske ce do.
mund te jete nje femer shuuume e zgjuar po pa pak trup nuk ke ce do,khu qe un i zgjedh te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 10:20 pm

ti kete te dyja cilesite mbi 70% --mund te kete edhe skonto--
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:14 pm

Pretendon te votoje njeri te paren ose te dyten?

_________________
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:47 pm

e lezetshme ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 9:31 pm

kam vene re se cunat shofin vetem te bukuren...edhe ato qe un nuk e menoja qe e benin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 9:32 pm

e zgjuar njerez,me degjoni mua flas seriozisht ktu ju betohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:05 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e zgjuar njerez,me degjoni mua flas seriozisht ktu ju betohem
scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:06 pm

tushe mkupto ti mu kur flas apo jo?te zgjuar dhe se luan topi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:11 am

me mir e zgjuar se tpakten ja vlen me bo muhabet ndersa po qe vetem e bukur dhe jo e zgjuar i bi qe tjet mir vetem ta shikosh....tani po tjen te dyja bashk do ishte edhe ma mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:14 am

Endi shkruajti:
me mir e zgjuar se tpakten ja vlen me bo muhabet ndersa po qe vetem e bukur dhe jo e zgjuar i bi qe tjet mir vetem ta shikosh....tani po tjen te dyja bashk do ishte edhe ma mir

ti i ke te dyja ylli :D
hihi tdsh
ah se harrova : ke fol sh mir ktu :D
nqef Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:17 am

Endi shkruajti:
me mir e zgjuar se tpakten ja vlen me bo muhabet ndersa po qe vetem e bukur dhe jo e zgjuar i bi qe tjet mir vetem ta shikosh....tani po tjen te dyja bashk do ishte edhe ma mir

o zot o zot si goc e rritur ketu te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
ToNI NbD


Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 29
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:22 am

pak nga te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:17 pm

me mir nje femer e zgjuar se po qe e bukur dhe idiote skam perse ta dua nuk me ben pune. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:19 pm

don corleone shkruajti:
me mir nje femer e zgjuar se po qe e bukur dhe idiote skam perse ta dua nuk me ben pune. lol!

ben pun,por esht si robot.....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:20 pm

mos bej qute te un se e shtyva takimin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:20 pm

don corleone shkruajti:
mos bej qute te un se e shtyva takimin lol!


scratch scratch ????????????????????????????????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:21 pm

:gaga: :gaga: sa e lezecme kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:22 pm

ce do te zgjuar mor amon se ta can k@rin vetem duke llap rrin kurse te bukren ka lezet me lale Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:22 pm

Te bukuren ta gjuajne,te zgjuara gjuan vet,te dyja bashk bejne perendi djallzore...
Por gjithsesi te dyja,me pelqen te rrezikoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:22 pm

pse takim e quan ate te hekrat ti, hahahaha une svi hic pra... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 11:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pse takim e quan ate te hekrat ti, hahahaha une svi hic pra... Razz Razz
Shocked Shocked Shocked Shocked ok Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad po pse ja thyn zemren babes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:16 pm

nje femre i duhen te dyja... Laughing Laughing Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Empty
MesazhTitulli: Re: me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?   me mire nje femer e bukur apo e zgjuar? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: