Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcap17%Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcap29%Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcap31%Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcap23%Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_lcapNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_voting_barNje mesazh per ty... - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Nje mesazh per ty...

Shko poshtė 
+41
LaLuC-I
Mrs.perfect
the space
3bla
total overdose1
saturno
Rej
toni'world
kitty
Iron Snake
elbasanlli-puro
hot_spicy
angel_wolf
don corleone
odise
vagabodi_eri
wooow
VASIL
the doctor 2000
urani
Child Of Darkness
dead angel
ani
Lacuna_Coil
angel boy
smart devil
free spirit
Soldier Of Fortune
Child In Time
bad boy
RioT
rapper_girl
Stone_Angel
Enny-Art
Blue Paradise
SupergirL
Mars
Endi
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
Darkangel
45 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 4:57 pm

per S.A.M : tfala dhe ti prej saj Smile
edhe un te puuqq shuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 8:38 pm

nje msg per te gjith.....
-ufaaaa sa ftoht jasht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 9:49 pm

nje msg 4-all mbaroi vera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:16 pm

nje sms per blue paradise dhe Iron Snake : child in time thot qe ju do shuuuuuuuum
po e them un se perton tjua thot ajo Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:16 pm

elbasanlli-puro shkruajti:
nje msg 4-all mbaroi vera

tani e more vesh ti e lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:18 pm

rapper_girl shkruajti:
nje sms per blue paradise dhe Iron Snake : child in time thot qe ju do shuuuuuuuum
po e them un se perton tjua thot ajo Razz:P
nje sms per rapper ,child in time ju duu edhe un shuuuum
po ashtu si darkun te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:20 pm

rapper_girl shkruajti:
nje sms per blue paradise dhe Iron Snake : child in time thot qe ju do shuuuuuuuum
po e them un se perton tjua thot ajo Razz:P

I thuaj qe se mora mesazhin sepse SI ZAKONISHT NE KETE ORE FLEJ GJUME Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:20 pm

Iron Snake shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
nje sms per blue paradise dhe Iron Snake : child in time thot qe ju do shuuuuuuuum
po e them un se perton tjua thot ajo Razz:P

I thuaj qe se mora mesazhin sepse SI ZAKONISHT NE KETE ORE FLEJ GJUME Mad Mad Mad

lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 9:45 pm

nje sms per hot spicy dhe vdekja eshte mundesia:mos dilni me kaq shpesh nga tema,se perndryshe postimet do te fshihen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 9:46 pm

nje mesazh per child of darkness,nuk e perseris me :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 6:25 pm

nje mesazh per 2 antaret : darkangel , hot spicy dhe vdekja eshte mundesia

MOS VAZHDONI TE BENI ME CHAT E TE DILNI NGA TEMA SE NDRYSHE DO MERRNI BAN Wink
FLM PER MIRKUPTIMIN !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 6:26 pm

rapper_girl shkruajti:
nje mesazh per 2 antaret : darkangel , hot spicy dhe vdekja eshte mundesia

MOS VAZHDONI TE BENI ME CHAT E TE DILNI NGA TEMA SE NDRYSHE DO MERRNI BAN Wink
FLM PER MIRKUPTIMIN !


jeni lajmeruar njehere nga une dhe vazhdoni akoma,po e bete me kete do merren masa!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 11:11 pm

nje mesazh per KITTY : shife pak temen dhuroji nje foto nje antari tek zone e lire eshte mduket
nje sms per Soldierin dhe fefen : shifeni pak temen : prsh antaret me nje kenge Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 11:13 pm

patjeter po s e dija ku ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 9:39 pm

NJE MESAZH PER TE GJITH

LEXONI FIRMEN TIME, ATE ME TE KUQE...

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:07 pm

nje sms per child in time,ka perjashtime? Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:13 pm

nje mesazh per miqesin time mos e rruni fare shijojeni jeten ne max
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 1:11 am

RioT shkruajti:
nje sms per child in time,ka perjashtime? Razz:P:P

haha jo se besoj

nje mesazh per hot spicy : jezus loves nobodie Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:21 pm

Nje mesazh per gjith cunat qe menojn se un skam shance me ate gocen.Jeta eshte e gjate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorNje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:25 pm

nje mesazh per te gjithe forumistat-->kenaquni edhe argetohuni sepse per kte jeni rregjitruar ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:43 pm

Rej shkruajti:
Nje mesazh per gjith cunat qe menojn se un skam shance me ate gocen.Jeta eshte e gjate

hallall. haha

_________________
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:13 pm

per te gjith :
http://www.justin.tv/widgets/jtv_player.r3e909b04e5ea385fb0f532a9b60e12fd897ce406.swf?channel=psn_2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 3:59 pm

per odeten: Online ne forum ti, ne msn motra! Sa pc ka shpia?

_________________
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 4:04 pm

jam vetem un online e hapa te shifte sms odeta ketu........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 4:05 pm

nje mesazh per te gjith shoket emi: Ej me zor po pres t jem aty m ka marr malli shuuuuuum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Nje mesazh per ty... - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje mesazh per ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: