Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_lcapme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_voting_barme ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me ke jeni zene kohet e fundit?

Shko poshtė 
+42
Big_Boss
gjenta
anisa
Nightmare
doni
AURORA BOREALIS
Slash
sOnatica
NIKI
RioT
*...BE YOURSELF...*
ani
angel boy
alex_anto
Mars
Toni ETR
LaLuC-I
fallen angel
3bla
dead angel
bituku85
elbasanlli-puro
Soldier Of Fortune
Rej
hot_spicy
toni'world
wooow
Stratovarius
Blue Paradise
Endi
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
Shpirti-pist
Lacuna_Coil
angel_wolf
total overdose1
Child Of Darkness
Darkangel
Child In Time
fefe_
rapper_girl
don corleone
46 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:48 pm

Lum ju per shkollen qe beni mer

Ne kohen e ime,i shel pushime ke pas,,dhe te shtunen kishim msim Evil or Very Mad

ps,,,pacim se ika,te fala saves :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:50 pm

Shpirti-pist shkruajti:
Lum ju per shkollen qe beni mer

Ne kohen e ime,i shel pushime ke pas,,dhe te shtunen kishim msim Evil or Very Mad

ps,,,pacim se ika,te fala saves :yeah:

ma ha menja se do zgjedh me e hum bastin se me acaron ne kulm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 35
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:50 pm

S.A.M shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
Lum ju per shkollen qe beni mer

Ne kohen e ime,i shel pushime ke pas,,dhe te shtunen kishim msim Evil or Very Mad

ps,,,pacim se ika,te fala saves :yeah:

ma ha menja se do zgjedh me e hum bastin se me acaron ne kulm

e di une,duhet te kesh durim Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:51 pm

Jo chat plz Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 4:52 pm

Sorry Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 5:40 pm

me 1 shokun tim sot , se shajti 1 shokun tim tjeter
histori e gjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 5:41 pm

o fefe menjen te e zanmja e ke nncnc,un per vete asnjeher nuk jam zen dmth e kam fjalen per sherr tamam,me llafe vjet perdit zihesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 6:48 pm

kam shuuuuum koh pa u zan!!

uuuuu jam zan me njanen sot!!!hej zot sa budallenj jan ropt..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 8:22 pm

me ca cuna dje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 9:59 pm

nuk para zihem
por ndjej se shum shpejt do zihem Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:05 pm

do zihem me nji zoj po te hanen e skam me ate neser dreqin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 11:13 pm

sot me nje k** aty ne klase qe mos qoft, katnari,shemtira dreqit, tja qrrrrrrrrr Mad:x:x:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 11:37 pm

valla me ni mik timin t`hershem dmth shok te ngusht t`jetes i kam keq raportet koht e fundit Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 11:50 pm

me babin desh u kapem me grushta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 10:54 pm

me 1 jevg hihihiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:14 am

un ja perpara pak kohesh u zuna e hanga me perjashtun nga shkolla sheri vetem keq te sjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:01 pm

se mbaj mend

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:08 pm

Dje mbasdite me 1 prs....

Ndoshta nuk do flasim me xgjithmon ose flasim kur t'iki n'Shqipri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:09 pm

ME SHUM VETA.DJE NE DARK ME PRINDIN 3 OR!!!!DHE SOT ME DUKET SE DO ZIHEM ME NJE PERSON QE E KAM SHUM SHUM SHUM XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:10 pm

me ke??????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:11 pm

OSE ME VDEKJEN OSE ME ONIN....ASNJANI SME BESON QE NUK KAM ME TEL NE DORE SE MA MOREN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:13 pm

onjerez e kam une tel. e ksaj siper, kshu qe mos ma merzisni si teper, ok?
shnet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:58 pm

rren rren Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:40 pm

Me Endin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 4:02 pm

me rejin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   me ke jeni zene kohet e fundit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me ke jeni zene kohet e fundit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: