Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk mundem..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk mundem..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk mundem..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk mundem..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk mundem..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk mundem..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk mundem..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk mundem..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk mundem..... I_vote_lcap17%nuk mundem..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk mundem..... I_vote_lcap29%nuk mundem..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk mundem..... I_vote_lcap31%nuk mundem..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk mundem..... I_vote_lcap23%nuk mundem..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Darkangel
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
angel boy
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Child In Time
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Mars
nuk mundem..... I_vote_lcapnuk mundem..... I_voting_barnuk mundem..... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk mundem.....

Shko poshtė 
+15
Child Of Darkness
GoLdEn BoY
SupergirL
dead angel
odise
fefe_
Endi
Lacuna_Coil
Blue Paradise
rapper_girl
Mars
ceku
Child In Time
Soldier Of Fortune
don corleone
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:48 pm

thoni pse nuk mundeni te beni nje gje qe ju kan kerkuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:50 pm

se nuk e ndjej

_________________
nuk mundem..... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:51 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
se nuk e ndjej

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 29
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 2:53 pm

nuk mund ta besoj se lash punen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:20 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
se nuk e ndjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:39 pm

sme kane kerkuar te bej ndonje gje, ah po te mesoj
nuk mundem me te mesoj,,s'shtyhet me,smuuuuuundeeeeeeeeeeeem No confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:43 pm

rapper_girl shkruajti:
sme kane kerkuar te bej ndonje gje, ah po te mesoj
nuk mundem me te mesoj,,s'shtyhet me,smuuuuuundeeeeeeeeeeeem No confused
edhe un si tyyy No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 3:57 pm

se nuk dua ta bej.
esht nje forc e brendshme me e fort se ty qe nuk te lejon te besh ate qe tkerkojn ta besh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk mundem..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:42 pm

te dal sot masdite por un skam qejf te dal se ka ca persona aty!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 4:44 pm

nuk i them:
nuk mundem

i them : sdu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
se nuk dua ta bej.
esht nje forc e brendshme me e fort se ty qe nuk te lejon te besh ate qe tkerkojn ta besh
ajo force eshte me emrin krenari per vetveten e cila me pengon ne te shumten e rasteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:52 am

nuk mundem mer vella
sdu kom pun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 5:01 pm

nuk mundem te duroj dot deri ne qershor pa shkuar ne el Sad
ishalla kam mundsi te shkoj dhe me pare Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 5:07 pm

nuk mund ta duraj qe jam semure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 5:12 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
se nuk dua ta bej.
esht nje forc e brendshme me e fort se ty qe nuk te lejon te besh ate qe tkerkojn ta besh
ajo force eshte me emrin krenari per vetveten e cila me pengon ne te shumten e rasteve

pikerisht kjo esht edhe nje nga te metat e mia: jam shum krenare dhe ndonjeher kjo me prish pune Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
nuk mundem..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 9:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
se nuk dua ta bej.
esht nje forc e brendshme me e fort se ty qe nuk te lejon te besh ate qe tkerkojn ta besh
ajo force eshte me emrin krenari per vetveten e cila me pengon ne te shumten e rasteve

pikerisht kjo esht edhe nje nga te metat e mia: jam shum krenare dhe ndonjeher kjo me prish pune Crying or Very sad
kujt i thua dhe mua me prish pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 9:26 pm

nuk mundem te bej shume gjera qe dua ti bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 9:27 pm

nuk mundem te jetoj me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 9:27 pm

nuk mundem te mos rri ne pc 4-5 ore ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 4:30 pm

nuk mundem te rri dot pa child in time Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 5:21 pm

nuk mundem te mos iki ne nje lokal te ri qe eshte hapur ne Dr :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 5:28 pm

nuk mundem te rri pa celularin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 5:29 pm

nuk mundem te mos coj nja 10 sms ne dit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 6:49 pm

fefe_ shkruajti:
nuk i them:
nuk mundem

i them : sdu

aahahahah sa origjinale :D
me te medhaja bile SDU Twisted Evil
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 11:15 pm

nuk mundem te rri me tek ajo klase
aaaaaaaaaaaaa ju qr tgjithve Mad:x:x:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

nuk mundem..... Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mundem.....   nuk mundem..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk mundem.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: