Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcap17%cmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcap29%cmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcap31%cmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcap23%cmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
hot_spicy
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Darkangel
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
angel boy
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Child In Time
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
rapper_girl
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Mars
cmendim keni per forumet politike? I_vote_lcapcmendim keni per forumet politike? I_voting_barcmendim keni per forumet politike? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cmendim keni per forumet politike?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:27 pm

a duhet te egzistojne ato?dhe a ndikojne ne shoqeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:42 pm

i kam vdekje fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:44 pm

mu me mjafton ky forum eshte shum i mire keshtu qe nuk duhet te egzistojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 10:29 pm

skam qene asnjeher antare e tyre..por mesa shof ketu i pelqejne disave qe nuk duan persona qe flasin per lidhje dhe dashuri Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 10:30 pm

nje adoleshent nuk esht i afte per politik,por ka dhe nga ato qe mendojn se jan te afte.
hmmm forumet politike hmmm kam dhe ato anet pozitive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 2:16 pm

hyra te njeri kot per qef....boooo ca stresi atje me ejjj...vetem pd ps pdi lzhk mjgkiurnfjd lolll ngjoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
cmendim keni per forumet politike? Empty
MesazhTitulli: Re: cmendim keni per forumet politike?   cmendim keni per forumet politike? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cmendim keni per forumet politike?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: