Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcap17%Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcap29%Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcap31%Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcap23%Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Darkangel
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
angel boy
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Child In Time
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Mars
Sa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_lcapSa rendesi i kushtoni veshjes? I_voting_barSa rendesi i kushtoni veshjes? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Shko poshtė 
+24
LEADER
dj jero
anisa
hot_spicy
NIKI
danjela
*...BE YOURSELF...*
Zhana
lina
RioT
Blue Paradise
Darkangel
3bla
Mars
Child In Time
angel_wolf
odise
Lacuna_Coil
play_boy
fefe_
Endi
free spirit
rapper_girl
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 4:17 pm

Sa rendesi i kushtoni veshjes ne veten tuaj, dhe sa e shihni menyren se si vishen te tjeret? A jeni njerez qe ndiqni moden, apo moden tuaj e krijoni vete, apo fundja fare nuk i vini shume rendesi si visheni?

_________________
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 4:52 pm

sa per vete se ndjek fare moden, moden e shpik vet ashtu si dhe disa te tjere qe kane filluar te veprojne ne kte menyre kohet e fundit ( do thoni ju cte duhet ty me te tejret po njs)
ktu tek ne mendoj se duhet ti kushtojm cik rendesi veshjes pasi fillojne te tallen e te te shajne si mentalitet shqiptari me mo kurse jasht shtetit se vrasin hic mendjen dhe nuk ka nje paragjykim te tille mbi veshjen dhe sh mir madje, me pelqen kjo gje tek ata Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:33 pm

Nuk ndjek mod as1her po per veshjen time vdesin te gjith Razz
Spo them per ju Laughing
Dmth i kushtoj sh rendesi n fakt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:34 pm

shum shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:45 pm

vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:50 pm

si me vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:52 pm

SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:53 pm

Endi shkruajti:
vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!

pret qe te te thojn njerzit ndonje llafe ty??? po ti vishesh tamam mi,thjesht ,skam par ndonje gje ekstravagante apo te cuditshme une te ty. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Endi shkruajti:
vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!

pret qe te te thojn njerzit ndonje llafe ty??? po ti vishesh tamam mi,thjesht ,skam par ndonje gje ekstravagante apo te cuditshme une te ty. Smile

hahahha po jo o goc po komentohet veshja...dhe mu ato komente sme interesojn fare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 5:59 pm

jo dhe aq shume
por dhe hic fare nuk mund te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:05 pm

per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:15 pm

free spirit shkruajti:
per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff

mos e ca koken fare..e rendesishme eshte te ndjehesh mire vet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:57 pm

Endi shkruajti:
free spirit shkruajti:
per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff

mos e ca koken fare..e rendesishme eshte te ndjehesh mire vet!!

ka te drejte Endi Smile
kur flasin per veshjen ua kthej llafin sidomos kur shohin motren qe vishet metal, i them cunave: keni ndonje gje ose he ca ka ?? dhe sflasin me vazhdojne rrugen
rrijn e shohin qoft motren qoft dhe mua kur vishem me te gjera, rob bufallenj pffff sa kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 12:02 am

aq sa ndihem rehat.jo shum luks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:30 am

moda ?! ha ha sa fjal e cuditshme lol
vishem si tme viiij, s caj shum koke, dmth si kushtoj dhe aq shum rendsi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 10:26 am

I kushtoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 11:35 am

jo shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 11:39 am

shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 5:51 pm

Darkangel shkruajti:
shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
njeri me gusto ky hihihihiihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 7:37 pm

shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 10:07 pm

tani kam filluar ti kushtoj cik me shume rendesi, kuptojeni vet Razz:P:P lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 10:17 pm

pak fare,,deri ne oren 4 jam me unfirom shkolle,,pastaj,ca te me dali para vesh,,Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 11:28 pm

aq sa duhet,megjithse nej her e vras shum trunin tu mendu ca do vesh atje ca do vesh ktu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 11:37 pm

ca te me kapi dora e vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 28
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 6:41 pm

i kushtoj shum shum shum rendesi
kohen me te madhe ja kushtoj veshjes
ka nje rendesi shum te msdhe per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa rendesi i kushtoni veshjes? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sa rendesi i kushtoni veshjes? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa rendesi i kushtoni veshjes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa rendesi ka luku per ju?
» sa rendesi ka bukurija te i/e dashura/i juaj dhe cfare keni qef te ai/ajo ne trup???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: