Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcap17%cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcap29%cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcap31%cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcap23%cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_voting_barcfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
Lacuna_Coil
hot_spicy
123bla returns
Endi
vdekja_eshte_mundesia
alex_anto
Child In Time
Rej
rapper_girl
odise
fefe_
free spirit
Mars
Darkangel
Blue Paradise
xhamajka
don corleone
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:49 pm

ca do vesh neser??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:04 pm

Child In Time shkruajti:
nuk thuhet Smile lol!
ehh tamam,disa ghera nuk thuhen... lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:07 pm

dhe dicka,kendoj kengen time...sa e bukue esht Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:10 pm

hmmmm ishalla ne mengjes nuk me ndodh ajo qe me ndodh zakonisht Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:29 pm

boo sa paska vajt ora,,,paska fillu ,e u zdrit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:34 pm

sa mir do ishte ta kisha vazhdu biseden ne tel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 1:35 pm

qe ndoshta kam len dike pa gjum :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 10:09 pm

varet...dite te ndryshme ,gjera te ndryshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 4:49 pm

shume gjera..varet dhe nga gjendja..periudha...ne kete periudhe psh ...u sa shume gjera...pothujse sme ze gjume duke menduar........................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 4:50 pm

kur kam shkolle gjeja fundit qe mendoj eshte bobo ishalla spo me ngre ekonomia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 5:03 pm

varet se si ja kam kaluar diten.nese keq kam kujtime koti vl,kur eshte mire nuk mendoj fare se vrasd menjen po drejte gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 5:05 pm

dje psh po mendoja te gjitha gjerat qe kisha ber gjat dites,sa bukur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 6:30 pm

disa gjera te bukura :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 2:56 pm

Zakonisht parashikoj situata...Bej plane,me pak fjale organizoj jeten time per te lesermen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 2:56 pm

shalla me ze gjumi shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:12 pm

qe neser do jet nje dit me e mir....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:41 pm

varet nga nata
dje psh po mendoja organizimin e dites dhe shendetin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 10, 2009 9:42 pm

yyy shum gjera,mendoj per diten qe sapo lash pas,per gjerat qe bera dhe qe nuk me doli koha te bej,dmth kto gjera qe un mendoj kan lidhje me shpirtin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 2:17 pm

dje psh po mendoja ....sa e bukur kjo kenga qe po degjoj me mp3..dhe me zuri gjumi me kufje ne vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 19, 2009 2:31 pm

wild and colorful thoughts Twisted Evil Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?   cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare mendoni naten para se t ju zere gjumi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: