Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap17%10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap29%10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap31%10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap23%10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
hot_spicy
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Darkangel
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
angel boy
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Child In Time
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Blue Paradise
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
rapper_girl
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Mars
10 ligjet e dembelit....... I_vote_lcap10 ligjet e dembelit....... I_voting_bar10 ligjet e dembelit....... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 10 ligjet e dembelit.......

Shko poshtė 
+3
Endi
Mars
odise
7 posters
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:18 pm

1- Puna eshte lodhje.

2- Lind i lodhur dhe jetohet per te pushuar.

3- Duaje shtratin si veten tende.

4- Pusho diten per te fjetur naten.

5- Nese sheh dike qe po pushon, shoqeroje!

6- Mos e bej sot punen qe mund ta besh edhe neser.

7- Ne jete mundohu te besh sa me pak edhe ate pak jepua ta bejne te tjeret.

8- Kur te vjen deshira per te punuar, ulu dhe prit te te kaloje.

9- Nga pushimi i tepert nuk ka vdekur njeri.

10- Nese puna eshte shendet atehere " Rrofte Semundjasi ju duken????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 7:06 pm

hahaha shume te lezetshme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 9:52 pm

hahaha me verte shum te lezetshme!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 9:54 pm

e ka bo nona te mencem drreqin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 4:26 am

hahahahahahaha sa tlezecme kto
vallaj un e pranoj qe jam cik si shume dembele LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 12:40 pm

ehh edhe un jam dembele...varet per cfare behet fjal ee hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 2:52 pm

un pertoj te cohem nga kravati po u shtriva po su shtriva, do shtrihem sesban
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 12:18 am

per gjume po vdes po fjeta me dhe me top te gjuash prape nuk ndjej kurse per pune nuk e kam problem tashme jam mesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 2:11 pm

dhe un e pranoj qe jam pak dembele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 5:53 pm

dembelia pjese e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

10 ligjet e dembelit....... Empty
MesazhTitulli: Re: 10 ligjet e dembelit.......   10 ligjet e dembelit....... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
10 ligjet e dembelit.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: