Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcap17%dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcap29%dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcap31%dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcap23%dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
hot_spicy
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Darkangel
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
angel boy
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Child In Time
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Blue Paradise
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
rapper_girl
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Mars
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_lcapdedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_voting_bardedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.

Shko poshtė 
+24
Mrs.perfect
anisa
Nightmare
Casino Royale
sOnatica
Glamours' Master
*...BE YOURSELF...*
dj jero
hot_spicy
RioT
Lacuna_Coil
Child In Time
odise
angel boy
SupergirL
Darkangel
dead angel
Blue Paradise
Soldier Of Fortune
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
play_boy
don corleone
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:56 pm

s.of bravo te qofte vazhdo keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:57 pm

dy fjale per cunat e durrsit jane te pa pam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 9:16 pm

don corleone shkruajti:
s.o.f bravo te qofte vazhdo keshtu.


edhe un kte kam per S.O.F
ah edhe dicka qe eshte me te vertet e sinqerte : te kam jet, tkam vlla :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 9:17 pm

e vogel ne trup e madhe ne zemer per rapper girl e kam :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 9:28 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e vogel ne trup e madhe ne zemer per rapper girl e kam :D

woooow shsh flm sinqerisht :D

vdekja eshte mundesia : filozof i papam Razz ( mos ma merr per tkeq, me shaka e kam) dhe hmm se di vallaj cte them.. e mir ja po e them nje nice boy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 9:35 pm

per rrelin: shok 1-sh

edhe per dj jeron se i ngelet hatri: shok 1-sh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:19 pm

rapper_girl shkruajti:
don corleone shkruajti:
s.o.f bravo te qofte vazhdo keshtu.


edhe un kte kam per S.O.F
ah edhe dicka qe eshte me te vertet e sinqerte : te kam jet, tkam vlla :D te puth

shume faleminderit te dyve

_________________
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:43 pm

darkangelit T E D U A
hihi 2 fjal jan dhe te sinqerta :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:50 pm

kjo siper paska ren kok e kemb ne dashuri me darkangel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:00 pm

per angel boy je cum i mil dhe kto koh qe skam qen ne forum me ka marr shum malli per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:05 pm

PER BLUE PARADISE J E T A I M E
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 3:26 pm

per blue paradise
goc e sinqerte dhe zemergjere

Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 3:30 pm

supergirl------>shum e vecant te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 3:38 pm

child in time je jeta ime, motla ime me e mire ne bote dhe te du shuum shuum fare ylli
supergirl je e madhe shpirtu, edhe ty tdu shum , tkam njish se je vertet super mi dreq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 3:38 pm

dead angel shkruajti:
per angel boy je cum i mil dhe kto koh qe skam qen ne forum me ka marr shum malli per ty

per ty dead angel....edhe mua me ka marr malli shum per ty dhe te puccccc shum Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:08 pm

vagabondi--eshte cun 1~sh gallat fare
ANI--cun i qeshur dhe zemer gjere...
keta njof me shume......me keta shtyj gjith masditen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:12 pm

dy flale te sinqerta per cunat e dr qe jane ne forum jane te pa pame qe te gjthe dhe jane shum cuna te mire nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:13 pm

flm play_boy
edhe ti gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:05 pm

rapper_girl shkruajti:
child in time je jeta ime, motla ime me e mire ne bote dhe te du shuum shuum fare ylli
supergirl je e madhe shpirtu, edhe ty tdu shum , tkam njish se je vertet super mi dreq :D

tongue tongue

un nxorra 2 ikona, jo 2 fjale, sprish pun besoj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 7:08 pm

te dashuroj
te dua kur ankohesh
te dashuroj dhe.......kur s'ke besim
dhe perseri te dua edhe kur zemerohesh
te dashuroj keshtu se........ti je shpirti im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:41 pm

edhe pse me acaron e me mrz ndonjeher un prap te kam shuum shuum xhaan - per S.O.F Smile Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:45 pm

there with out me-->.........
veten njof vetem
ta plotesojne ato qe me njofin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:14 pm

free spirit ---sorrrela miaaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:21 pm

lacuna_coil-alamet goce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:21 pm

lacuna coil je e madhe fare mii shtrig, me shkri fare oj dreq , hihihi :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Empty
MesazhTitulli: Re: dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.   dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» nje fjale nje fjali
» biseda me tre fjale
» pershkruani femren me nje fjale
» pershkruani mashkullin me nje fjale
» antari X ,,, te dua shum sepse,,,

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: