Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
erdha se..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
erdha se..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
erdha se..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
erdha se..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
erdha se..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
erdha se..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
erdha se..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
erdha se..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
erdha se..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
erdha se..... I_vote_lcap17%erdha se..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
erdha se..... I_vote_lcap29%erdha se..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
erdha se..... I_vote_lcap31%erdha se..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
erdha se..... I_vote_lcap23%erdha se..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
hot_spicy
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Darkangel
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
angel boy
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Child In Time
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
rapper_girl
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Mars
erdha se..... I_vote_lcaperdha se..... I_voting_barerdha se..... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 erdha se.....

Shko poshtė 
+15
Lacuna_Coil
rapper_girl
Blue Paradise
Darkangel
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
dead angel
Soldier Of Fortune
odise
Child In Time
Mars
SupergirL
Endi
don corleone
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 7:36 pm

shkruani cju shtyu te hynit ne forum.erdha se sme rrihej pa forumin nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 7:53 pm

erdha se kisha ca pa hy ne forum!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:10 pm

erdha se kisha 2 dite pa u ul ne pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 11:01 pm

Erdha se tani marova mesimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 2:57 am

erdha se po trashem, sdi ca te bej, ora 2 dhe skam gjuuuuum confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 12:44 am

erdha se nuk kam ca te bej tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorerdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 1:48 pm

erdha se skam ik ne shkoll...tashi u kujtova me u fut ktu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorerdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:09 pm

erdha se e mbarova shkollen dhe thash me u fut nje her ktu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:13 pm

erdha per te njejten arsye qe ka ardh edhe odeta

_________________
erdha se..... Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:37 pm

Erdhe per te njejtn arsye qe kane ardh keta te dy lart.Mgjs une sa erdfha nga xhiroja jo ngs shkolla se kshu dola me 4 ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:40 pm

erdha se sa erdha ne shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:46 pm

erdha se kisha qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:47 pm

play_boy shkruajti:
erdha se kisha qef
mir e bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:49 pm

se harrova me shume erdha per te pare foton e dead angel ka 2dite qe thote do ta vej po nuk po e ven ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:51 pm

play_boy shkruajti:
se harrova me shume erdha per te pare foton e dead angel ka 2dite qe thote do ta vej po nuk po e ven ???
nuk pata kohe te beja foton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:53 pm

po kur ke kohe ti apo gjith diten ne shpi duke mesu dhe puke bere punet e shpis hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:54 pm

play_boy shkruajti:
po kur ke kohe ti apo gjith diten ne shpi duke mesu dhe puke bere punet e shpis hahahahaha

te premtoj qe te premten do vej foton time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:56 pm

edhe une do e ndrroj foton tani do vej nje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 2:57 pm

play_boy shkruajti:
edhe une do e ndrroj foton tani do vej nje tjeter
ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:07 pm

e ndrrova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorerdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:08 pm

erdha se me kishte marre malli per forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:11 pm

erdha se doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:21 pm

erdha se skisha nga te ikje ne kte vap Razz .seriozisht,kisha ca kohe pa hy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:07 pm

erdha se piva nje kafe me shoket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 6:09 pm

erdha se nuk kam ca te bej tjeter te pakten te shtyj njicik kohen ketej nga adoleshentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
erdha se..... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha se.....   erdha se..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha se.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: