Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcap17%mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcap29%mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcap31%mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcap23%mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
hot_spicy
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Darkangel
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
angel boy
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Child In Time
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Blue Paradise
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
rapper_girl
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Mars
mosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_lcapmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_voting_barmosmarrveshjet e gocave me cunat. I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mosmarrveshjet e gocave me cunat.

Shko poshtė 
+9
dead angel
play_boy
Endi
Blue Paradise
muzikanti
Lacuna_Coil
rapper_girl
odise
don corleone
13 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 3:26 pm

shpeshhere gocat nuk merren vesh me cunat dhe nese ato thone dicka per shaka pse?cfare duan ato nga cunat dhe si duan qe tja besh te qarte se po beje shaka?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:46 pm

he re se gocat bejne pak si interestorande kur i thu noi gjo.ju duket vetja me te mira se gunat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:47 pm

ne te shumten e rasteve cunat jane ato qe si kuptojne gocat Mad:x megjithate ka edhe goca qe bejne si interesante qe sduroehn fare dhe normale pasatj qe nje cun mund te acarohet me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:01 pm

yyy sa mosmarreveshje ka ndermjet nesh,dmth cunave dhe gocave,por une kam ren rehat,nuk zihem vetem ne raste shuuuum te rralla. sja var shum atyre qe e shof se kan disa vida manget Razz dhe nuk krijohen mosmarreveshje.
as si interesante madhe si tha dhe rapper girl nuk behem kshuqe pse te kem mosmarreveshje?!?!?!
jam shoqe miiiireee une Razz

ps. jam e sigurt qe fefe do me kundershtoje Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:04 pm

gocat nanji her ti bash nenji kompliment i rritet menja (pa ofendim per gocat e forumit),po cunave nuk i rritet menja aq shpejt sa gocave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
muzikanti
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:08 pm

Mendoj se gocat jane shume menjemedha . Ato , se nqs u bene nje kompliment , menjehere do tu rritet mendja . do te bejne veprime te ndryshme , etj etj . pa ofendim per te tera gocat . ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:11 pm

po ca flisni kot dhe juu
mosmarveshje ka kudo,midis gocave,midis cunave,dhe normal dhe midis gocave dhe cunave sdo kishte lezet pa i cik mosmarrveshje Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:12 pm

muzikanti shkruajti:
Mendoj se gocat jane shume menjemedha . Ato , se nqs u bene nje kompliment , menjehere do tu rritet mendja . do te bejne veprime te ndryshme , etj etj . pa ofendim per te tera gocat . ciao


nuk eshte puna se me djeg, perkundrazi sme djeg fare por sjane te gjtiha te tilla
mos i pergjtihesoni gjerat jo vetem tek kjo teme, qoft edhe ne tema te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 7:49 pm

po ka shum mosmarreveshje midis cunave dhe gocave....per sa me takon mua personalisht me shum mosmarreveshja kam me gocat se me cunat hihihihih me hecen muhabeti shum me cunat...arrij ti kuptoj ato dhe shakate e tyre...!!!!nuk ja marr per ters shakate se bej shaka dhe per vete!!gjithsesi mosmarreveshje ka gjithmon!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 6:30 pm

te njejtin mendim me odisen kam edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:24 pm

po po ky lart un per vete me shum mosmarveshja kam me gocat prsh sot desh e kapa nji goc prej flokesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:42 pm

sa keq qe se paske kape dot kur ta kapesh plasja edhe nje prej meje hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:44 pm

ok hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:45 pm

mos harro plasja nje laper prej meje thuj e ke kete laper nga play_boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:45 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:48 pm

mos harro,me co nje mesazh privat ketu ne forum se i kam gjujt nje laper nga ty playboy ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 7:50 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:03 pm

don corleone shkruajti:
shpeshhere gocat nuk merren vesh me cunat dhe nese ato thone dicka per shaka pse?cfare duan ato nga cunat dhe si duan qe tja besh te qarte se po beje shaka?
sa keq qe keto shakate jane icik si shume te renda...pastaj ju jeni si me tqeshme me tnjeshme.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:04 pm

konflinte interesi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 8:27 pm

gocat jan si ferrari qe tgjith cunat i hypin siper me e provu iher hahahahaahah...... (shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Thu Nov 12, 2009 7:04 pm

rendesi ka qe te kene zgjidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Thu Aug 19, 2010 6:44 pm

mosmarrveshjet jan normale ne mes qunace dhe gocave.gocat nuk jan mendjemadhe por nuk u derzohen lehte meshkujve e kjo meshkujve nuk ju konvenon meshkijt jan te njejte nuk e di nese pajtoheni me mua megjithat une mendoj keshte te gjithe meshkujt e kan nje synim me femrat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Thu Aug 19, 2010 6:45 pm

mosmarrveshjet jan normale ne mes qunace dhe gocave.gocat nuk jan mendjemadhe por nuk u derzohen lehte meshkujve e kjo meshkujve nuk ju konvenon meshkijt jan te njejte nuk e di nese pajtoheni me mua megjithat une mendoj keshte te gjithe meshkujt e kan nje synim me femrat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1Thu Aug 19, 2010 6:45 pm

mosmarrveshjet jan normale ne mes qunace dhe gocave.gocat nuk jan mendjemadhe por nuk u derzohen lehte meshkujve e kjo meshkujve nuk ju konvenon meshkijt jan te njejte nuk e di nese pajtoheni me mua megjithat une mendoj keshte te gjithe meshkujt e kan nje synim me femrat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mosmarrveshjet e gocave me cunat. Empty
MesazhTitulli: Re: mosmarrveshjet e gocave me cunat.   mosmarrveshjet e gocave me cunat. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mosmarrveshjet e gocave me cunat.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: